Concordia nadal świętuje

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 22 lipca 20192 2540
Po raz kolejny upamiętniono 110. rocznicę powstania piotrkowskiej Concordii. Tym razem w Babach odbył się mecz pomiędzy oldbojami Concordii i Ludowego Klubu Sportowego Baby.

Ładuję galerię...

Piotrkowianie wygrali 7:1 (3:0). Bramki dla Concordii zdobyli: Tomasz Fiszer, Artur Lamch, Hubert Górski, Piotr Nowak, Dariusz Jędrzejczyk.

 

 - Trzeba taki klub, który powstał pod zaborami, uhonorować. Pomimo okupacji namiestnika carskiego, który prześladował mieszkańców, udało się stworzyć ten polski klub, dlatego nie możemy o tym zapomnieć - powiedział Marek Kraska, prezes LKS Pionier Baby.

 

Przypomnijmy, to już drugi mecz, zorganizowany przy okazji tego wyjątkowego jubileuszu. Pod koniec czerwca na boisku Stadionu Miejskiego "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim na murawie zmierzyli się ze sobą oldboje Concordii Piotrków Trybunalski, Skalnika Sulejów, Szczerbca Wolbórz i Włókniarza Moszczenica.

 

 

 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~historyk ~~historyk (Gość)26.07.2019 17:27

Przez 100 lat najlepiej jej wychodziło świętowanie.

01


Ananas ~Ananas (Gość)22.07.2019 15:54

Pan Marek jest kul dobry sąsiad itd

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat