Co zarejestrowało czujne oko kamery?

ePiotrkowTomaszów Czwartek, 11 stycznia 20188 16742
Zawracanie samochodem na chodniku, picie alkoholu w miejscach publicznych, zażywanie narkotyków przy miejskiej fontannie – to wszystko zarejestrował miejski monitoring w Tomaszowie Mazowieckim.
Kadr z monitoringu / Tomaszów Mazowiecki

Od października 2017 roku (bo właśnie wtedy zaczął funkcjonować w Tomaszowie miejski monitoring) służby podjęły już 300 interwencji właśnie na podstawie tego, co pokazały kamery. Część z nich dotyczyła kradzieży, pobić czy omdleń. - Zatrzymano m.in. grupę, która wypłacała z bankomatu pieniądze kradzioną kartą płatniczą. Dzięki nowemu systemowi, mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej. Jak zapewnia Marcin Witko, kamer sukcesywnie będzie przybywać – czytamy na profilu Fb Kocham Tomaszów.

 

Zobaczcie, co zarejestrowały tomaszowskie kamery!!!

 


Zainteresował temat?

16

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość 40 ~gość 40 (Gość)12.01.2018 00:51

Piotrkowski monitoring jest tylko dla straży miejskiej. Nagrywa głównie ich interwencje jako materiał dowodowy. Nic w Piotrkowie nie jest dla mieszkańców. W Piotrkowie mieszkańcy mają płacić podatki żeby rządzący mogli realizować swoje wizje wmawiając nam że to dla naszego dobra lub bezpieczeństwa.

70


~gość ~~gość (Gość)11.01.2018 18:35

cos niesłychanego takie promowane miasto darmowe autobusy hybrydowe , pałac lodowy a tu żadnego zainteresowania tymi tematami tylko innymi jednak Piotrków jest nieosiągalny pod każdym względem

20


vadfvadfv ~vadfvadfv (Gość)11.01.2018 17:55

Z Piotrkowa nikt nie pokaże więcej nagrań bo się już boją, że będą mieli problemy tak jak po aferze z WP.

40


takijeden ~takijeden (Gość)11.01.2018 11:55

A może coś więcej z naszego podwórka? Co widział piotrkowski monitoring? Czy w ogóle coś widział?

231


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat