Co z progiem zwalniającym na ulicy Sadowej w Piotrkowie?

Strefa FM Wtorek, 13 listopada 201831 4566
Czy jest szansa, by na ulicy Sadowej w Piotrkowie powstał próg zwalniający? Właśnie z takim pytaniem do Zarządu Dróg i Utrzymania miasta zgłosili się piotrkowianie.
fot.S.Fiszer

- Wspólnie z sąsiadami wyszliśmy z inicjatywą zamontowania progu zwalniającego. Podyktowane jest to troską o bezpieczeństwo szczególnie dzieci. Wielu kierowców przy wzmożonym ruchu drogowym nie zachowuje szczególnej ostrożności, przez co łatwo tu o wypadek – powiedział mieszkaniec ul. Sadowej w Piotrkowie.


Kwestia montażu progów zwalniających na ul. Sadowej była rozpatrywana przez Komisję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jak poinformował nas Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta, Komisja uznała za zasadne zasięgnięcie w tej sprawie opinii Rady Osiedla Łódzka - Wysoka - Sadowa, o którą to wystąpił już zarządca drogi.

 

Mieszkańcy Rady Osiedla Łódzka - Wysoka - Sadowa na odpowiedź mają czas do końca roku. 


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Romasz Beirent ~Romasz Beirent (Gość)13.11.2018 14:37

Trzeba było wybrać radnego z tej ulicy byście mieli państwo próg zwalniający za 2 dni
Taka tradycja
jest w Piotrkowie gdzie radny tam próg zwalniający

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat