Co z kolejkami w piotrkowskim oddziale WORD-u?

ePiotrkow Sobota, 17 sierpnia 201910 4164
Na początku sierpnia nastąpiła reorganizacja piotrkowskiego WORD-u. Jej celem jest między innymi zmniejszenie czasu oczekiwania na egzamin. Jednak według niektórych kolejki nadal są ogromne.
Archiwum epiotrkow.pl

Zmiany, jakie nastąpiły pierwszego sierpnia miały sprawić, że osoby chcące zdać egzamin będą krócej na niego czekać. Według części przyszłych kierowców, kolejki w piotrkowskim ośrodku dalej są długie i umawianie się na godzinę nie ma sensu, bo egzamin i tak rozpocznie się dużo później.


 - Cóż, taka sytuacja jest cykliczna, bo są miesiące, w których jest niewiele chętnych, by zdawać egzamin na prawo jazdy. Jednak koniec wakacji zawsze jest bardzo popularny wśród przyszłych kierowców, należy jednak pamiętać, że jest to okres urlopowy, a ten należy się również egzaminatorom. - komentuje Dariusz Misztal dyrektor piotrkowskiego oddziału WORD w Łodzi. - Tego rodzaju zmian nie można dokonać przez pstryknięcie palcem, jest to długi i złożony proces. Cały czas analizujemy w jaki sposób powinno odbywać się planowanie. Również z powodu nowego rozporządzenia wiele rozwiązań musiało zostać przesuniętych  na 1 stycznia 2020. Prawdopodobnie już we wrześniu zostaną wprowadzone tzw. treningowe rozwiązania, by zobaczyć jak to będzie wyglądało w praktyce. - dodaje Dariusz Misztal.


Pracownicy piotrkowskiej placówki mają ze wszystkim uporać się do końca roku, tak by już od 1 stycznia wszystkie rozwiązania weszły w życie. Po wprowadzeniu zmian czas oczekiwania na egzamin ma wynosić nie więcej niż 15 minut, a umawianie się na zdawanie o  konkretnej godzinie będzie możliwe.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gościu ~gościu (Gość)20.08.2019 08:30

Panie Marszałku Zbigniewie z całego serca dziękujemy Panu za wprowadzany porządek w WORD.
Wierzę że niedługo (po wyborach) tak będzie w całym Piotrkowie.
Brawo!!! Jesteśmy za Panem. Ma Pan nasz głos w najbliżzych wyborach.

10


gość ~gość (Gość)17.08.2019 11:47

Ważne że Pisiory swojego człowieka wystawili na stanowisko.
Reszta ich nie obchodzi.

1810


gość ~gość (Gość)19.08.2019 10:20

A ja jestem hydrauliki i biorę urlop w lipcu. Robota nie zająć, nie ucieknie.

11


gość ~gość (Gość)18.08.2019 22:21

A na co komu prawo jazdy?

23


gość ~gość (Gość)18.08.2019 08:31

Urlop jest dla pracownika nie dla pracodawcy. Jeśli na początku roku zaplanuje urlop i poinformuje o tym pracodawcę i na dodatek płacę wyjazd to koszty za odwołanie mnie z takiego urlopu są duże i nie opłacalne dla firmy. Dla tych co tu tak psiocza a kiedy wy idziecie na urlop, wtedy jak chce pracodawca czy jak wam pasuje.

24


gość ~gość (Gość)18.08.2019 07:21

Urlopu udziela pracodawca w czasie korzystnym dla firmy. Tak by urlop pracownika przyniósł jak najmniej szkód dla firmy

66


gty ~gty (Gość)17.08.2019 13:50

Typowy skok na 15 mln złotych. Robota Zbigniewa Ziemby.

154


reorganizator ~reorganizator (Gość)17.08.2019 11:28

urlop wypoczynkowy nie musi być wykorzystywany w lato. Hydraulik/gazownik w lato ma masę zleceń i robót i nie bierze wtedy urlopu, gdyż zarabia. Egzaminatorzy chcący zarabiać powinni w lato pracować, bo jest popyt na ich "pracę" a nie wyjeżdżać do Egiptu czy Chorwacji. A jak muszą mieć w lato urlop, to niech pracują przy odśnieżaniu autostrad - w lato mniej pracy będą mieli. To jest urząd dla ludzi czy prywatna firma z klauzulą urlopu ?

812


qwe ~qwe (Gość)17.08.2019 11:01

powyżej 15 min egzamin za darmo tak to powinni zrobici

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat