Co wydarzyło się w wieżowcu przy Dmowskiego? (AKTUALIZACJA)

Strefa FM Poniedziałek, 18 lutego 2019127 36563
Powybijane szyby w mieszkaniu, rozlana ciecz powodująca przykry zapach - do niepokojącego zdarzenia doszło w jednym z wieżowców przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Dwa dni później przed tym blokiem podpalono samochód marki Audi, który posiadał francuskie numery rejestracyjne. Co dzieje się na blokowisku przy Dmowskiego?

O sprawie poinformował nas czytelnik portalu ePiotrkow.pl. W przesłanej wiadomości czytamy:


Witam. Piotrkowscy pseudokibice, zaatakowali pseudokibica innej drużyny piłkarskiej. Rozpylili kwas masłowy w wieżowcu przy ulicy Dmowskiego 25/31. Cały budynek strasznie śmierdzi, nie idzie wysiedzieć w domu. Na osiedlu jest coraz niebezpieczniej. Proszę o interwencję.

Piotrkowska policja nie potwierdziła nam wątku związanego ze środowiskiem pseudokibiców. W wieżowcu oraz przed budynkiem faktycznie odczuwalny był fetor, który najprawdopodobniej powstał w wyniku rozlania jakiejś cieczy, a w jednym z mieszkań wybite były szyby. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Zgłoszenie otrzymaliśmy w piątek. Od razu podjęliśmy działania zapobiegające, czyli umycie klatki. Konflikt między ludźmi z niewiadomego powodu, nie wiemy dlaczego doszło do dewastacji. Rozpylono środek niewiadomego pochodzenia, więc poinformowaliśmy straż pożarną. Nie stwierdzono toksyczności, więc nie było zagrożenia dla mieszkańców, jednak odór pozostał. Nadal prowadzimy prace porządkowe - mówi Włodzimierz Cecota, kierownik administracji Os. 35-lecia.

 

Z kolei Marek Potrzebowski, prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, powiedział nam, że jeszcze dziś sprawa zostanie zgłoszona piotrkowskiej policji.

 

W międzyczasie do redakcji dociera kolejna wiadomość:

Opisywany był wczoraj blok przy ul. Dmowskiego. W sobotę przy tym samym bloku spalono samochód marki Audi. Policja nic nie robi w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców. Prosimy o interwencję". Zdarzenie potwierdza zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

Jak informuje asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy piotrkowskiej policji, zniszczony został samochód marki Audi, który posiadał francuskie numery rejestracyjne. Auto zaparkowane było na niestrzeżonym parkingu na terenie osiedla. Została wybita lewa szyba w drzwiach pasażera i został podłożony ogień na tylnej kanapie, i to właśnie ona uległa spaleniu. Nie wiadomo czy to zdarzenie ma jakikolwiek związek z poprzednio zaistniałą sytuacją.

 

Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w środowym wydaniu Tygodnia Trybunalskiego.


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (127)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anber57 anber57ranga28.02.2019 12:00

dlaczego pseudokibice a nie normalnie chuligani lub jeszcze mocniej bandyci?

110


gość ~gość (Gość)18.02.2019 16:43

Gdyby to bylo wyrzadzone ?za darmo? to wezwanie byloby od wlasciciela mieszkania a nie od przypadkowych sasiadow, mozna samemu odpowiedziec sobie na to pytanie. Ale poza tym takie kibicowanie kiedy komus az w takim stopniu przeszkadzaloby samo bycie kibicem innej druzyny to jest albo debilizm albo trzeba sobie niezle naszkodzić i tyle, nie ma nic bez powodu.

38


Eeeeee ~Eeeeee (Gość)26.02.2019 08:45

A policja - jak zwykle - nic nie wie. Od czego oni są?

51


gość ~gość (Gość)21.02.2019 19:49

lkS? Jak to ludzie bez honoru . kiedys biegali za Widzewem .

61


gość ~gość (Gość)21.02.2019 14:52

Kiedyś rodzice mówili ucz się bo będziesz doły całe życie kopał teraz pasowało by zmienić...ucz się bo zostaniesz piotrkowskim ŁkSiakiem.Pozdrawiam normalnych kibiców.

90


Piotek ~Piotek (Gość)21.02.2019 11:55

Jak widzę wielkie, niecenzuralne bazgroły/napisy na murach i blokach tych pseudokibiców to całkowicie tracę szacunek do tych dwóch klubów z Łodzi.

60


kopanie piłki to bardzo ambitne zajęcie... ~kopanie piłki to bardzo ambitne zajęcie... (Gość)19.02.2019 09:03

Jakim trzeba być imbecylem, żeby mieć wspólną pasję i tłuc się nawzajem bo się kibicuje różnym drużynom. A jeszcze większym imbecylem trzeba być żeby tłuc się o drużyny z sąsiedniego miasta...

392


gość ~gość (Gość)20.02.2019 18:04

Dlaczego ja mam wachac ten smrod?co ja mam z tymi ludzmi wspolnego?mieszkam blisko ale ich nie znam!

60


gość ~gość (Gość)20.02.2019 11:52

ŁkS przesadził brak zasad pogrąży a debili w szczególności. Jak można niszczyć komuś dom...skoro się ganiają niech ganiają się poza domem, pracą, miejscami gdzie ćwiczą tak to funkcjonuje po ćpaniu pewnie zatracają resztki rozumu.

140


gość ~gość (Gość)19.02.2019 23:40

Policja za ryj ten element lks.

151


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat