Co tym razem w Kinie Kobiet?

Czwartek, 07 grudnia 20170 1966
Przed nami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z Kinem Kobiet. Pokażemy wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton „Zawsze jest czas na miłość”.

Poza wspaniałym filmem, jak co miesiąc przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!

W związku z filmem z Diane Keaton, która nie stroni od „gajerka”, motywem przewodnim grudniowego seansu będzie garnitur. To jest ten moment, kiedy powinnyście poszperać w szafie swojego męża, partnera, chłopaka czy brata. Liczymy na pomysłowe, garniturowe kreacje.


O filmie

Emily Walters (Diane Keaton) jest amerykańską wdową, mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Kobieta nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich drobnostek, jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki, znajdującej się na obrzeżach miasta (Brendan Gleeson). Wkrótce mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić. Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych. Mężczyzna okazuje się być wrażliwym romantykiem, a nietypowa relacja z każdym dniem przeradza się w coś więcej. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga.


Tego wieczoru na Kinie Kobiet gościć będzie Anita Kaczmarek z Gabinetu Bioodnowy i Rehabilitacji AnaMed. EcoSalon Ana-Med to połączenie usług rehabilitacyjnych ze spa&wellnes. Wszystkie zabiegi w tym gabinecie wykonywane są wyłącznie przy użyciu naturalnych kosmetyków z ekologicznych i certyfikowanych upraw- Organic Series.

Siłownia Green Fit zaprezentuje najnowsze zajęcia – piloxing, które łączą szybkość i zwinność (jak w boksie) z piękną rzeźbą i elastycznością (jak w pilates), a jeżeli doda się do tego dobrą zabawę i seksowne ruchy taneczne, to efekt mamy murowany. Ćwiczenia obejmują także wykorzystanie ważonych rękawic, które doskonale wpływają na muskulaturę ramion i maksymalizację układu krążenia.


O oprawę fotograficzną zadba fotograf Marcin Pieprzowski (www.mpieprzowski.pl).


Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17.30!

Green Fit zaprezentuje swoją fitnessową ofertę. Avon podpowie, jak dbać o siebie na co dzień, przedstawi swoją ofertę kosmetyków. TEB Edukacja wykona profesjonalny makijaż. Jubiler MURAT przedstawi ofertę swoich usług. Dzięki firmie Vision Express będziemy mogły zbadać swój wzrok.


Nagrody w konkursie - lista ciągle rośnie

Główną nagrodą wieczoru jest kobieca sesja fotograficzna (20 wydrukowanych fotografii w formacie 15x21 cm oraz CD ze zdjęciami w dużych plikach), wykonana przez Studio Fotografii. Pakiet zawiera również przygotowanie do sesji (makijaż, fryzjer). Wartość nagrody – 500 złotych.

Pozostałe nagrody:

- vouchery na dowolne usługi jubilerskie od Jubiler Murat,

- zaproszenia do Solo Pizza,

- bony na zabiegi rewitalizująco-liftingujące do gabinetu kosmetycznego ANAIS SPA,

- vouchery zniżkowe do wykorzystania w Studio Figura,

- zaproszenia do salonu Vision Express na badanie wzroku,

- zaproszenia na masaż twarzy bądź laserowy zabieg odchudzania brzucha do gabinetu kosmetycznego Ana-Med,

- kosmetyczne upominki od TEB Edukacja,

- upominki na wodę od firmy BRITA,

- kosmetyki przekazane przez firmę AVON,

- karnet do Łaźni Piwnych w Hotelu Mercure,

- książki od wydawnictwa Rebis,

- magazyny AVANTI.

 

Nie ma co zwlekać - kupcie bilet już teraz i zagwarantujcie sobie najlepsze miejsca!


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat