Co to jest mezoterapia bezigłowa i kiedy ją stosować?

ePiotrkow Piątek, 08 lipca 20160 5921
Zmęczona, szara, sucha i niedotleniona skóra, a do tego coraz bardziej widoczne zmarszczki? Dla kobiety prawdziwie wyczulonej na punkcie swojego wyglądu, może to brzmieć jak najgorszy koszmar. Tymczasem zmiany, jakie pojawiają się na naszej skórze z wiekiem bądź po prostu w wyniku pewnych uwarunkowań, nie są całkowicie nieodwracalne. Istnieją bowiem metody pozwalające uporać się z niechcianymi defektami. Jedną z nich jest właśnie mezoterapia bezigłowa.

Mezoterapia bezigłowa – jak to działa?

Mezoterapia to jeden z bardziej rewolucyjnych, a przy tym coraz chętniej i częściej stosowanych zabiegów kosmetycznych. Dlaczego cieszy się takim powodzeniem? Przede wszystkim, mezoterapia bezigłowa jest doskonałą alternatywą dla operacji plastycznych, które – jak wiadomo – są bardzo drogie. Mezoterapia bezigłowa jest w stanie poradzić sobie z regeneracją skóry, poprawą jej napięcia, wygładzeniem zmarszczek, a nawet poprawą owalu twarzy, krążenia, dotlenienia i nawilżenia skóry.

Zabieg mezoterapii bezigłowej przeprowadza się przy pomocy aparatu emitującego specjalne fale, które zastępują skalpel bądź tradycyjną igłę stosowaną w mezoterapii igłowej. Fale radiowe przenikają i docierają nawet do głębokich warstw skóry, dzięki czemu zabieg może być bardzo skuteczny. Jego efekty widoczne są zaś przede wszystkim dzięki działaniu prądu impulsowego oraz odmładzających produktów odżywczych. Warto dodać, że taki zabieg może nawet kilkukrotnie zwiększyć zdolność skóry do wchłaniania potrzebnych jej substancji.

Gdzie stosować mezoterapię bezigłową?

Zabieg mezoterapii bezigłowej stosować można w różnych częściach ciała – nie tylko twarzy. Bardzo często jest to także biust oraz ramiona. Co dość istotne, mezoterapia pozwala także na modelowanie ciała oraz redukcji tkanki tłuszczowej, a tym samym może być traktowana jako zabieg odchudzający. Mezoterapię bezigłową wykorzystuje się także celem zwiększenia porostu włosów.

Kto może skorzystać z zabiegu mezoterapii bezigłowej?

Tak naprawdę, zabiegowi mezoterapii bezigłowej może poddać się niemal każda kobieta, u której zauważalne jest zwiotczenie skóry, jej suchość, niedotlenienie czy zmarszczki. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że istnieje co najmniej kilka przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu, i jest to między innymi: ciąża, nowotwór, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, infekcje skórne, choroby skóry, uczulenia czy choćby świeża opalenizna.

Jeśli jednak nie stwierdzono u nas przeciwwskazań, z pewnością warto rozważyć podjęcie się takiego zabiegu. Zwłaszcza, że niektóre z wykorzystywanych do nich urządzeń można nabyć i stosować w warunkach domowych, co dodatkowo pozwala na znaczną oszczędność. Sprawdźcie – http://importmania.pl/.

 

/Materiał powstał we współpracy z firmą importmania.pl


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat