ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Co oferują polscy bukmacherzy?

Poniedziałek, 22 lipca 2019 1131
Na polskim rynku działa wiele firm bukmacherskich. Jak wśród nich wybrać tę najlepszą? To zadanie dość trudne, jednak nieco łatwiejsze będzie, jeśli poznamy kilku najważniejszych buków w naszym kraju.

 

  1. Fortuna – kody promocyjne

  2. STS – kod bonusowy

  3. LVbet – kod bonusowy

 

Wśród wszystkich rodzajów hazardu to właśnie zakłady bukmacherskie cieszą się największą popularnością. Nie powinno to jednak dziwić – poza emocjami typowymi dla gier losowych, pozwalają kibicom dorobić na swojej pasji. Rosnącemu zainteresowaniu działalnością buków sprzyja szeroka oferta – powstaje coraz więcej firm posiadających licencję Ministerstwa Finansów, które umożliwiają swoim klientom obstawianie wyników zmagań rozmaitych sportowców. My skupiliśmy się na działalności trzech buków – firm Fortuna, STS oraz Lvbet.

 

Fortuna – kody promocyjne

Forttuna była pierwszą firmą, która po zmianie przepisów uzyskała wydawaną przez Ministerstwo Finansów licencję umożliwiającą jej legalną działalność na terenie naszego kraju. Tego bukmachera wyróżnia jednak nie tylko długi staż. Klienci cenią jego ofertę także za korzystne kursy, duży wybór dyscyplin i zakładów oraz dużą liczbę punktów naziemnych, które są chętnie odwiedzane przez graczy nieprzekonanych do obstawiania przez internet. Fortuna jest również znana jako sponsor wielu sportowców i drużyn – między innymi GKS Katowice, Legii Warszawa, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz polskiej reprezentacji skoczków narciarskich.

 

STS – kod bonusowy

STS również należy do grona firm, które najwcześniej uzyskały licencję MF – otrzymała ją jako trzecia. Ten buk wyróżnia się także pod względem ilości zawieranych zakładów – pod tym względem znajduje się na pierwszym miejscu w Polsce. Popularność STS nie bierze się oczywiście znikąd. Gracze wybierają ofertę firmy ze względu na dużą ofertę typowania, atrakcyjne kursy oraz promocje. Jeśli i ty chciałbyś wypróbować zakłady tej firmy, udostępniony przez STS kod bonusowy znajdziesz na stronie zapytajbukmachera.pl.

 

LVbet – kod bonusowy

LVbet to firma, która licencję uzyskała w 2016 roku. Choć nie może pochwalić się tak długim stażem jak Fortuna, przez 3 lata swojej działalności zdążyła zdobyć wielu klientów, zachęconych dużym wyborem dyscyplin, wygodnym serwisem internetowym oraz ciekawymi kursami. Tego buka wyróżniają także atrakcyjne promocje – oferowany przez LVbet kod bonusowy umożliwia rozpoczęcie gry bez konieczności przelewania własnych środków. To wszystko sprawiło, że polska firma znalazła uznanie także poza granicami naszego kraju, zdobywając nominację w międzynarodowym plebiscycie.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat