Co nas czeka w niedzielę na Biesiadzie Trybunalskiej?

ePiotrkow Niedziela, 30 lipca 20171 5434
Biesiada Góralska, prezentacja szczypiornistek Piotrcovii, pokaz chińskiej gimnastyki tai chi, koncert zespołu Neoklez, a także jarmark z kilkudziesięcioma stoiskami to wszystko w niedzielę podczas V Biesiady Trybunalskiej.

O 16:00 w Rynku Trybunalskim pojawią się piłkarki ręczne Piotrcovii, które wezmą udział w konkursach i zabawach organizowanych dla najmłodszych. Dwie godziny później rozpocznie się prezentacja drużyny na kolejny sezon ligowy. Będzie też można wygrać również bilety i karnety na mecze.

 

O 19:00 na zakończenie dwudniowego biesiadowania wystąpi grupa Neoklez. Wcześniej odbędzie się poza tym biesiada góralska z kapelą Hora.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mediolanczyk ~Mediolanczyk (Gość)30.07.2017 15:42

Kilkudziesiecioma stoiskami ...chyba lekka przesada ????o te kilka dziesiatek za duzo

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat