Co Ty wiesz o krioterapii?

ePiotrkow Poniedziałek, 29 lutego 20163 2684
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą „Krioterapia. To warto wiedzieć”, które odbędzie się 2 marca o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych (ul. Jerozolimska 29).

Zbigniew Kołba (mgr rekreacji ruchowej) w czasie spotkania poruszy takie tematy jak: leczenie niską temperaturą (kiedy niska temperatura leczy, a kiedy będzie szkodzić), leczenie bezsenności (informacje z zakresu medycyny chińskiej jako sposobu na relaks dla zmęczonej psychiki), przyswajalność witamin i minerałów (kiedy nie są przyswajane), kiedy hormony i enzymy nie są produkowane przez organizm (np. melatonina jest hormonem odpowiedzialnym za sen).

Zostaną także omówione korzyści, jakie niosą ze sobą zabiegi krioterapii miejscowej, zarówno w leczeniu np. kolan, kręgosłupa, stłuczeń, skręceń, czy działania na cały organizm w przypadku krioterapii ogólnoustrojowej.

 

Po spotkaniu będzie można kupić książkę Zbigniewa Kołby „Krioterapia. To warto wiedzieć”.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy Al Bundyranga29.02.2016 22:02

Autorce chyba za mocno główka przemarzła (od krioterapii?!), bo nawet w tak krótkim tekście Zbigniewa z Krzysztofem myli:

Cytuję:
zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą (...) Krzysztof Kołba (mgr rekreacji ruchowej) w czasie spotkania poruszy takie tematy

10


Bona77 Bona77ranga29.02.2016 13:35

a wczoraj widziałam jednego morsa;) w Sopocie.. wycieczka zimową porą jeszcze bardziej stała się urocza, widząc zadowolonego w wodzie.. było pewnie lekko powyżej zera...szok! istna krioterapia:)))

20


morsik ~morsik (Gość)29.02.2016 10:46

Morsowanie to też krioterapia . Pozdrawiam wszystkich morsów

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat