ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Co Ty kupisz w Black Friday?

Czwartek, 21 listopada 2019 1378
Wielkie święto wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy miłośnicy zakupów już niebawem będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych. To wszystko za sprawą Black Friday 2019, czyli tzw. Czarnego Piątku, który tradycyjnie odbędzie się w ostatni piątek listopada.

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w całym roku. Pomysł na tę inicjatywę narodził się w Stanach Zjednoczonych, jednak bardzo szybko przeniósł się także do Europy. Za oceanem ten dzień uznawany jest wręcz za święto zakupów. W Polsce Black Friday nie wiąże się z aż takim szaleństwem, jednak z roku na rok zainteresowanie zarówno klientów, jak i właścicieli jest większe. Coraz więcej sklepów decyduje się na włączenie do akcji, oferując przy tym wyjątkowe, obniżone ceny.

 

W ostatni piątek listopada, czyli tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, większość „sieciówek” wychodzi z wyjątkowymi ofertami. Wyprzedaże pojawiają się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto więc zapoznać się wcześniej z listą sklepów, które włączają się do akcji. Największe upusty cenowe odczują klienci sklepów elektronicznych, ponieważ to właśnie tam produkty są najdroższe. W tym roku mega okazję szykują się w sklepie Media Expert. Obniżki cenowe obejmą wiele kategorii produktów, w tym np. telewizory, laptopy, smartfony, tablety, Duże AGD czy Małe AGD. Promocję dotyczą więc lodówek, pralek czy zmywarek, ale też mikrofalówek i ekspresów do kawy. Jeżeli więc szykowaliście się na zmianę urządzeń elektronicznych w swoim domu, warto zrobić to właśnie teraz. Z ofertą sklepu można zapoznać się poprzez stronę internetową https://www.mediaexpert.pl/lp,black-friday.

 

Black Friday przypada zawsze pod koniec listopada. Biorąc pod uwagę, że jest to okres przedświąteczny, można zaopatrzyć się już w prezenty dla najbliższych. Zwykle sklepy przedłużają czarny piątek, nawet na cały weekend, co daje jeszcze większą szansę klientom na skorzystanie z wyjątkowych cen. Skoro można za zakupy zapłacić zdecydowanie mniej, dlaczego nie skorzystać?


Zainteresował temat?

2

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat