"Cisza. Sen trwa"będzie można zobaczyć w Piotrkowie

Strefa FM Poniedziałek, 11 marca 20190 1267
Teatr studencki "Wyjście ewakuacyjne" wystąpi dla piotrkowskiej publiczności z premierą spektaklu „Cisza. Sen trwa". Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek (18.03) o 11.30 w Auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.

Spektakl „Cisza. Sen trwa" inspirowany jest prozą Ronalda Topora - Łączymy kilka uroczo makabrycznych opowiadań w jeden spektakl przy jednoczesnym uwzględnieniu ich odrębności, zarówno w pomysłach inscenizacyjnych, jak i układzie przedstawienia. Przedstawiamy tragikomiczne przygody różnych bohaterów pełne gorzkich uwag dotyczących prozy codziennego życia, podsumowanych szokującą puentą. Posługujemy się formą surrealistycznych zabaw na nowo odkrywając dziecięce gry, w których chcemy odnaleźć swoje prawdziwe ja za pomocą absurdalnego dowcipu, zaskakującego toku wydarzeń, i przedstawienia odbitej w krzywym zwierciadle rzeczywistości- mówiła Marlena Leśniewska, prezes Teatru Studenckiego Wyjście Ewakuacyjne.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat