Ciężarówka zablokowała jezdnię na DK1

ePiotrkowRegion Wtorek, 27 sierpnia 20193 6249
Na 411. kilometrze drogi krajowej nr 1 doszło w poniedziałek wieczorem do kolizji. Przez kilka godzin jezdnia w kierunku Katowic była zablokowana.
fot. OSP Parzniewice

- W wyniku wystrzału opony w pojeździe ciężarowym poruszającym się w kierunku Łodzi pojazd ten przebił się przez bariery i zablokował jezdnię w kierunku Katowic. Na miejsce dotarł holownik, który usunął uszkodzone auto ciężarowe z drogi – informuje punkt informacji drogowej.

 

Do zdarzenia doszło na wysokości Wronikowa przed godz. 23. Jezdnia w kierunku Katowic była zablokowana aż do godz. 2. Policja kierowała ruchem, przepuszczając samochody pasem awaryjnym i częściowo poboczem.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.08.2019 11:33

Oj specjaliści.Nawet nowe wybuchają jak sie przegrzeją np.

40


gość ~gość (Gość)27.08.2019 10:44

Dalej oszczędzajcie na oponach, i utrzymywaniu floty w dobrym stanie technicznym wielcy "przedsiębiorcy". Ciekawe czy jakby ta opona kogoś zabiła albo auto by zjechało na drugi pędzący pojazd to wytłumaczyli byście panu prokuratorowi że flota Wam się nie opłaca

41


gość ~gość (Gość)27.08.2019 10:00

Kolejny najmądrzejszy i najlepszy kierowca ciężarówki, któremu wystrzeliwuje opona na przedniej osi. Czyżby nie zauważył drutów wystających z opony. Potencjalny zabójca ludzi, którzy też chcą jechać z tą tylko różnicą, że sprawnym autem.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat