Ciężarówka wjechała w płot kościoła

Policja KMP PiotrkówRegion Czwartek, 15 kwietnia 202125 12650
W czwartkowy poranek, w centrum Rozprzy zderzyły się dwie ciężarówki. Kolizja wyglądała groźnie, ale na szczęście nikt nie został poszkodowany. Uszkodzeniu uległ tylko płot wokół kościoła oraz słup energetyczny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9:00. Dwa samochody ciężarowe marki Scania jechały DK 91 w kierunku Radomska. Kierowca pierwszej z nich zahamował, aby przepuścić pieszego na przejściu, ale niestety drugi nie zdążył zareagować i uderzył w tył stojącego pojazdu, a następnie najechał na słup energetyczny oraz płot kościoła. 

 

W wyniku zdarzenia nikt na szczęście nie ucierpiał. Droga w kierunku Radomska jest aktualnie zablokowana, a ruch odbywa się wahadłowo. Portal rozprza.info zaleca z kolei objazd przez ulicę Leśną, Sportową i Kościuszki.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Helena ~Helena (Gość)15.04.2021 13:46

Tam jest taka piękna droga krzyżowa w tym ogrodzeniu - mam nadzieję, że się nie zniszczyła...

74


.... ~.... (Gość)15.04.2021 10:51

To są skutki niezachowania bezpiecznej odległości. Szczęście, że nikt nie został ranny.

191


zoja ~zoja (Gość)15.04.2021 12:22

Bezpośrednie uderzenie w Kościół Katolicki pewnych środowisk!

810


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat