Ciężarówka całkowicie zablokowała drogę S8 w kierunku Katowic

Region Poniedziałek, 02 sierpnia 20211 3627
W nocy z 1 na 2 sierpnia na drodze S8 w miejscowości Studzianki kierowca samochodu ciężarowego uderzył swoim pojazdem w barierki ochronne i stanął nim w poprzek jezdni. W wyniku zdarzenia oba pasy ruchu w kierunku Katowic były zablokowane.

Ładuję galerię...

 

Strażacy z OSP Wolbórz otrzymali informację o kolizji o godzinie 1:30. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastali ciężarówkę stojąca w poprzek drogi i całkowicie blokującą ruch w kierunku Katowic.


Kierowca samochodu ciężarowego wymagał pomocy ratowników medycznych, ale nie było konieczności przewiezienia go do szpitala i udzielono mu jej na miejscu.


Utrudnienia udało się usunąć tuż przed godziną 5:00, a do tego czasu ruch był kierowany objazdem przez węzeł Studzianki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_mariola ~go?ć_mariola (Gość)02.08.2021 10:43

Wychodzom skutki szczepienia na kowid 17

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat