Ciało znalezione w pogorzelisku

Strefa FMRegion Poniedziałek, 30 listopada 202015 13569
W niedzielę kilka minut przed 22:00 piotrkowscy strażacy otrzymali informację o pożarze pustostanu w Sulejowie. Do akcji zostali zadysponowani ochotnicy z Sulejowa oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Piotrkowa. Strażacy po ugaszeniu pożaru nie odnaleźli nikogo w pogorzelisku i dopiero na drugi dzień dokonali makabrycznego odkrycia.
fot. Sulejów24

- Po dotarciu na miejsce strażacy zastali rozwinięty pożar tego budynku. Podjęto działania w kierunku jego ugaszenia i przeszukania pogorzeliska, celem sprawdzenia czy ktoś tam nie przebywał w tym czasie. Prace strażaków były utrudnione w związku z tym, że to była noc i dodatkowo występowało zadymienie związane z odparowywaniem wody. Kamery termowizyjne nie ukazały wtedy obecności żadnych osób -mówi mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy piotrkowskiej Państwowej Straży Pożarnej.

 

Niestety ponowne przeszukanie pogorzeliska przyniosło tragiczne odkrycie. - Rano kierownictwo Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie zadecydowało, żeby tam pojechać i sprawdzić teren ponownie. Niestety przy świetle dziennym znaleźliśmy tam ciało - dodaje oficer prasowy komendanta PSP w Piotrkowie.

 

Tożsamość ofiary pożaru wciąż jest nieznana. Nie wiadomo póki co czy był to mężczyzna czy kobieta. Obecnie ustalają to służby i prokuratura.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_andrzejniedenerwujsi ~gość_andrzejniedenerwujsi (Gość)30.11.2020 14:38

Przygłowa przy tym pożarze nie było

41


gość_miś ~gość_miś (Gość)30.11.2020 20:13

Piszcie kto może być denatem bo pochowają go jako n/n w kartonowym pudle - a nie jakieś dyrdymały.

41


gość_:] ~gość_:] (Gość)30.11.2020 21:03

Ciekawe co się takiego stało, że pojechali sprawdzać na drugi dzień???

61


generał ~generał (Gość)30.11.2020 17:36

Bo to byli fachowcy;)

24


gość_hasder ~gość_hasder (Gość)30.11.2020 15:35

Zemsta dilera...

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat