Koncert "Kolędy Pospieszalskich"

Region Wtorek, 08 stycznia 20190 2867
Koncert "Kolędy Pospieszalskich" jednak bez zmiany terminu. - Ze względu na fakt, że żałoba narodowa trwa do godziny 19.00 postanowiliśmy nie zmieniać dnia koncertu - mówi Jerzy Korytkowski dyrektor GOKiS w Moszczenicy. - Przepraszamy i przypominamy, że koncert odbędzie się w sobotę, 19 stycznia o 18.30 w hali sportowej przy ul. Spacerowej 15 w Moszczenicy.

Muzycy, których będzie można usłyszeć w sobotę znani są m.in. z występów w zespołach: Arka Noego, Deus Meus, Tymoteusz, New Life M. Jak sami podkreślają, ich muzyka to także świadectwo. Trzy pokolenia artystów na scenie ukazują prawdziwy wzór i wartość katolickiej rodziny. Kolędy i pastorałki pochodzą z płyty, która zapoczątkowała nowe spojrzenie na tradycję opracowywania kolęd w Polsce. Zaaranżowane z wielkim pietyzmem, ale i z wielką fantazją kolędy w sposób naturalny łączą w sobie wiele nurtów i stylistyk muzycznych. Są tam elementy muzyki etnicznej z całego świata, a także rocka czy jazzu. Jako support wystąpi schola Hosanna, działająca przy moszczenickiej parafii  pw. Podwyższenia Świętego Krzyża.

 

 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat