Chrobry "zwolniony z teorii"

Strefa FM Piątek, 28 września 20180 6073
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim spotkali się z koordynatorem ogólnopolskiego projektu „Zwolnieni z Teorii", który zachęca młodzież do podejmowania inicjatyw społecznych na rzecz swojej okolicy. Dzięki organizacji takich przedsięwzięć młodzież ma szanse zdobyć kwalifikacje pomocne w przyszłym życiu zawodowym.
fot. Daria Trojanowska

To pierwsza olimpiada społeczna w Polsce. Celem uczestników jest przygotowanie autorskiego projektu społecznego. Najpierw muszą zebrać zespół i zastanowić się nad rozwiązaniem problemu z życia codziennego. Potem trzeba go zarejestrować i podjąć próbę wcielenia w życie - tłumaczy Sabina Kubasa, ambasador projektu.


Więcej informacji o projekcie znajdziecie na www.zwolnienizteorii.pl 

 

 

Daria Trojanowska, Milena Nowakowska


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat