Chóralnie i kameralnie w Piotrkowie

ePiotrkow Poniedziałek, 18 maja 20151 2810
„Chóralnie i kameralnie” to nazwa koncertu, który miał miejsce w niedzielne popołudnie na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie

Około 100 osób mogło usłyszeć repertuar takich kompozytorów jak: Włodzimierz Korcz, Ignacy Jan Paderewski, Gary Fry, J.S. Bach a nawet John Lennon. Na scenie wystąpili: Chór I i II stopnia, Duet Adrianna Szymczyk – klarnet i Dawid Dróżdż – akordeon, Julia Starościc i Zespół Muzyki Dawnej i Niedawnej.

 

Dyrygentem był Maciej Salski, a akomponiowali: Anastazja Wilczkowska – fortepian i Kuba Krasowiak – kontrabas. Gości powitał ks. Mariusz Jersak, rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek. 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

barbara ~barbara (Gość)18.05.2015 09:35

dlaczego tak mało pokazujecie tak piekne wystepy dzieci

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat