Chodnik przy ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie

Strefa FM Czwartek, 24 maja 201816 4745
Stan chodnika przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie pozostawia wiele do życzenia. Stare płyty, dziury, a w czasie deszczu ogromne kałuże są uciążliwe przede wszystkim dla pieszych. W piotrkowskim magistracie trwają przygotowania do remontu.

Ładuję galerię...

- Dziury są tak duże, że można sobie zrobić krzywdę. Nie wspomnę już o tym, co dzieję się w czasie deszczu, kiedy to ciężko jest przejść tą ulicą. Już raz się tutaj przewróciłem, no i kogo skarżyć? Przez 2 miesiące miałem rękę w gipsie, zażalenie mogę składać chyba do samego Pana Boga - powiedział jeden z mieszkańców Piotrkowa.

 

Urząd Miasta w Piotrkowie poinformował nas, że na przełomie maja i czerwca ma rozpocząć się remont ul. Wojska Polskiego. Pracami objęty zostanie odcinek od ul. Toruńskiej do wiaduktu PKP. Wymienione mają zostać stare płyty chodnikowe, po obu stronach ulicy, na kostkę betonową wraz z przebudową zjazdów do posesji w obrębie pasa drogowego oraz ustawieniem nowych latarni z oświetleniem ledowym po północnej stronie modernizowanego odcinka. - Póki co nie ma w planach remontu odcinka od wiaduktu PKP do Al. Armii Krajowej - dodał Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego UM. 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)25.05.2018 08:53

A Chojniak znów ma zostać prezydentem według radiowców czyli nie zanosi się na lepsze!!! Brawo mieszkańcy!!!

74


Tomek Tomkiewicz Tomek Tomkiewiczranga25.05.2018 17:28

Jeszcze długo na wszystko poczekamy niestety.

30


gość ~gość (Gość)25.05.2018 15:15

Mieszkałem tam 8 lat przy krzyżuwce z Kostromską nic nie roboli ulica i chodniki wołały o pomste. I co po 3 latach dalej nic a na Widotekę kasa jest . Świadczy to okim.....

51


gość ~gość (Gość)25.05.2018 13:13

Najlepszym sposobem jest ogłoszenie programu Chodnik+. Lud od razu się uraduje i będzie spokój.

34


cynik ~cynik (Gość)25.05.2018 13:07

Tu się puści "bączka" /tzw."naprawa cząskowa"/ tam się puści bączka i tak remonty lecą. Im bliżej wyborów tym tych bączków będzie więcej. A tak serio. Czy jak się remontuje kompleksowo Próchnika czy nie można było to pociągnąć jeszcze 250 metrów do Roosevelta i remont tej ulicy zakończyć w całości. A tak to trochę tu ,trochę tam. A później w komunikatach prasowych a jakże ile to ulic wyremontowano...

71


gość ~gość (Gość)25.05.2018 07:46

Ten caly artykuł to klasyczne mydlenie oczu. Niby ktoś się wywalił i ludzie narzekają to miasto działa. Tani chwyt. Na Wojska Polskiego trzeba robić asfalt a chodniki nie sa piorytetem.

143


krezusi w radzie miasta ~krezusi w radzie miasta (Gość)25.05.2018 12:02

Nie narzekajcie na Chojniaka, w tym mieście nie rządzi Chojniak tylko sekretarz miasta Munik z przewodniczącym rady miasta Błaszczyńskim. Wspiera ich 8 radnych ze stowarzyszenia Rzazem Dla Piotrkowa i 4 radnych SLD. Chojniak musi robić to co mu każą bo inaczej nie zostanie 7 Dni Piotrków, oprócz kilkuset tysięcy oszczędności w polskiej walucie ma ponad pół miliona dolarów. Mowa o radnym Pencina. Tacy to pożyją. Np. taki radny z RdP Winiarski zarabia rocznie ponad 430 tys. zł. Jest jeden co nie ma nic tylko same długi ale czy to jego wina, że go wyrzucili z pracy z Ciepłowni?

30


gość ~gość (Gość)25.05.2018 11:41

Nie podoba się, to nie musicie chodzić.

08


gość ~gość (Gość)25.05.2018 11:30

Zgadza się trzeba najpierw zrobić asfalt, komu zależy na chodniku. Ja wszędzie jeżdżę autem jak każdy zresztą, na chodniku to co najwyżej mogę zaparkować.

27


gość ~gość (Gość)25.05.2018 08:26

Chodnik przy Wojska Polskiego to nie tylko chodnik w centrum.Dziury i wyboje są również do samego wiaduktu przy trasie.Proszę o interwencję

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat