Chodnik i ścieżka już na ukończeniu

UM Piotrków Trybunalski Środa, 25 listopada 20205 2668
Bardzo zaawansowane prace prowadzone są przy układaniu chodnika i ścieżki rowerowej na ulicy Dmowskiego w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Inwestycja prowadzona na odcinku od ul. Iwaszkiewicza do ul. Sygietyńskiego jest już na ostatniej prostej. - Wykonawca kończy układanie kostki betonowej, po czym wymaluje oznakowanie poziome. Prace powinny zakończyć się w ciągu tygodnia. Inwestycja połączy istniejące w tym rejonie miasta ścieżki rowerowe oraz chodnik, dzięki czemu zyskamy bezpieczny i gładki szlak dla rowerów oraz pieszych na fragmencie od ul. Kostromskiej aż do Al. Concordii (początek obwodnicy N-S) - mówi Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.

 

Koszt prac wyniesie blisko 266 tys. złotych.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)26.11.2020 15:25

Patrząc na budynek szkoły wpadł mi pomysł na nazwę nowego koloru: szarość komuny. Myślę, że wiele osób z tego miasta pokochałaby taki kolor. Do firm produkujących farby: czekam na propozycję opłaty za patent.

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.11.2020 09:48

A co z parkingiem za biurowcem piomy ??
Właściciel terenu kiedyś dużo krzyczał , że zrobi parking, że każdy będzie mógł zaparkować, a jest dziura na dziurze, budynek straszy wyglądem ...

60


gość_gość ~gość_gość (Gość)25.11.2020 12:39

I zapewne gruzy i cały syf zostanie jak na Staszica

60


maggie ~maggie (Gość)25.11.2020 10:05

Szkoda, że ścieżka rowerowa znajduje się przy pasie zieleni. Ludzie z psami wiedzą o co chodzi. Psy boją się jeżdżących TIR-ów i nie pójdą grzecznie po betonie z dala od trawnika.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat