Cheerleaderki z całej Polski zmierzyły się w Piotrkowie (VIDEO)

Strefa FM Sobota, 05 października 20193 3749
Około 400 zawodników wzięło udział w II Otwartym Turnieju Cheerleaders, który w sobotę odbył się w Piotrkowie. Zespoły z całej Polski przyjechały do trybunalskiego grodu, aby powalczyć o puchar prezydenta miasta.

Ładuję galerię...

Był to turniej z cyklu Grand Prix Polski - Mamy dwie dywizje: pom dance i perfomance cheer, a w każdej z nich są trzy kategorię wiekowe. Turniej rozpoczęliśmy od sprawdzenia przez jury  czy wszystkie elementy choreografii są zgodne z przepisami. Po oficjalnym otwarciu przeszliśmy już do finałów, a więc najważniejszych zmagań uczestników - mówiła Aleksandra Kulik- Poroch, trener grup Simare z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Turniej to dla wszystkich uczestników bardzo duże przeżycie - My przygotowywałyśmy się do tych zawodów już od dłuższego czasu. Trenowałyśmy zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Ja występowałam w duecie wraz z moją koleżanką Jagodą - powiedziała Amelia  z zespołu Simare. 

-Taniec to moja pasja, robię to praktycznie w każdej wolnej chwili. Oprócz zajęć popołudniowych w Simare, tańczę również w szkole, więc występy na scenie nie są mi obce. Zawsze towarzyszy temu lekki stres, ale sprawia mi to dużą przyjemność- dodaje Natalia.

 

Turniej z roku na rok cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Podczas zmagań nie dało się nie zauważyć wsparcia najbliższych, którzy aby dopingować swoje drużyny, przyjechali z różnych stron Polski.

 

Współorganizatorem turnieju było Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders.

 

 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.10.2019 15:12

Wielkie brawa dla Piotrkowskiej zdolnej młodzieży super panienki i maluszki przepiękne i panie trenerki brawo brawo

00


gość ~gość (Gość)06.10.2019 16:27

Wielkie podziękowania dla pani Trenerki jesteście super brawo wielkie gratulację Simare

00


gość ~gość (Gość)06.10.2019 13:07

Brawo SimaRe!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat