Chciał zeskoczyć z balkonu, miał przy sobie dwa noże i młotek

PolicjaRadomsko Wtorek, 13 kwietnia 20217 7078
Radomszczańscy policjanci uratowali desperata, który chciał skoczyć z balkonu usytuowanego na drugim piętrze bloku przy ulicy Rolnej w Radomsku. 27-latek podczas negocjacji był bardzo pobudzony, nerwowy i agresywny, a interweniującym, groził niebezpiecznymi narzędziami.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Dyżurny policji otrzymał w niedzielę (11.04) późnym wieczorem zgłoszenie, że ktoś wdrapuje się na budynek przy ulicy Rolnej. Chwilę później mundurowi byli już na miejscu. Okazało się, że na balkonie znajdującym się na drugim piętrze obiektu stoi mężczyzna. Desperat był roztrzęsiony, nie reagował na prośby. Groził, że jeżeli ktokolwiek do niego podejdzie, to zrobi mu krzywdę, albo skoczy z balkonu. Dodatkowo wymachiwał raz nożem, raz młotkiem.

 

Funkcjonariusze szybko dotarli do mieszkania, przy którym znajdował się balkon. Poprosili lokatorów, aby na czas prowadzenia działań ratowniczych opuścili lokal. Wezwani na miejsce strażacy rozłożyli pod balkonem tak zwany skokochron. Policjanci cały czas rozmawiali z desperatem. W pewnym momencie mężczyzna zażądał, żeby funkcjonariusze sprowadzili jego mamę. Mundurowi spełnili jego prośbę. Niestety, 27-latek nie reagował także na jej nawoływania.


Konieczne było podjęcie bardziej radykalnych działań. W pewnym momencie jedni mundurowi odwrócili uwagę radomszczanina, a inni policjanci otworzyli drzwi balkonowe, błyskawicznie chwycili i obezwładnili radomszczanina. Następnie został on przekazany pod opiekę lekarzy. Podczas tych działań nikt nie został ranny.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

5g ~5g (Gość)13.04.2021 16:57

Nie uszanowali wolności skoczka. Ograniczyli jego wolność. Co to za skok z 2 piętra? Można zostać inwalidą.

51


Nie pozdrawiam ~Nie pozdrawiam (Gość)14.04.2021 15:34

Może chciał gwoździa wbić xD

10


Brus Li ~Brus Li (Gość)14.04.2021 06:37

Normalnie Nindża jakiś powiatowy!!!

30


asdadd ~asdadd (Gość)13.04.2021 17:29

To jest straszne, co się dzieje. Mam nadzieję, że dostanie pomoc.

33


łosiedlowy łoś ~łosiedlowy łoś (Gość)13.04.2021 17:06

Cytuję:
Dodatkowo wymachiwał raz nożem, raz młotkiem.


Może sierp jemu ukradli, i musiał nożem improwizować?
Pamiętam podobne zdarzenie z naszego miasta. Kilka lat temu też jeden mocno napromilowany "desperat" groził wyskoczeniem z okna. Zjechały się służby, ale "desperat" i tak skoczył... prosto na balkon piętro niżej. Gdyby ktoś pytał, czy nic mu się nie stało, to wyjaśniam, że po pewnym czasie wytrzeźwiał.

30


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)13.04.2021 15:13

Desperat był roztrzęsiony bo funkcjonariusze zepsuli ujęcie z filmu "Spiderman w Radomsku". A tak na marginesie to każdy na jego miejscu by się roztrząsnął.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat