Chcesz założyć firmę? Przyjdź na seminarium

ePiotrkow Wtorek, 22 września 20156 2083
ABC Biznesu to tytuł seminarium, które odbędzie się w dniach 13 - 15 października w Starostwie Powiatowym w al. 3 Maja 33 w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie przeznaczone jest dla osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Udział jest bezpłatny.

Bloki tematyczne:

  1. Ja jako przedsiębiorca
  2. Obowiązki przedsiębiorcy wynikające z prowadzenia własnej firmy
  3. Instrumenty finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości

Wykłady prowadzić będę prelegenci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, Państwowej Inspekcji Pracy, ZSP nr 1 w Piotrkowie, Urzędu Miasta, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, ZUS, KRUS, Powiatowego Urzędu Pracy, Centrum Edukacji i Pracy OHP oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Aby zarejestrować się na seminarium, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 44 649-60-87 oraz pod adresem mail: cizpt@wup.lodz.pl.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lolo ~lolo (Gość)22.09.2015 22:58

Lepiej otworzyć firme w uk, tam jest to tak proste, że nie potrzeba żadnych seminariów a i tamtejszy zus jest dużo dużo niższy...

00


sl ~sl (Gość)22.09.2015 19:15

Zalozyc wlasna firme? lepiej od razu sie powiesic!

20


Merr ~Merr (Gość)22.09.2015 19:05

Nie chcę !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie będę płacił na darmozjadów.

30


polo ~polo (Gość)22.09.2015 18:31

Prelegenci to generalnie ludzie, którzy nigdy w życiu żadnej firmy nie założyli. I oni mają kogokolwiek uczyć tego jak się zakłada biznes? Niezły żart.

30


sklave sklaveranga22.09.2015 11:29

Seminarium jak pięknie i trafnie to zostało nazwane. Jeszcze grosika nie zarobisz a już musisz wydawać. To taka teologia dogmatyczna oparta na dogmatach skarbówki. Z zyskami w firmie zarejestrowanej w Polsce jest tak jak z Bogiem nie widać go nie słychać a tylu w niego wierzy.
W Polsce mamy taki system podatkowy że nawet gdyby na polu zamiast buraków zbierał brylanty to i tak splajtuje no chyba że zatrudni znajomych króliczka albo mamy tatusia. Wtedy to nawet mało znany blog modowy potrafi przynosić i 30 tys. na miesiąc. No bo w Polsce już tak jest że kto pracuje przez cały dzień ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy.
Więcej na http://sklave.manifo.com/polityka

70


siara ~siara (Gość)22.09.2015 10:51

Proponuję aby wszyscy jajogłowi wykładowcy, znający doskonale te tematy , sami założyli własną działalność.
Po co wpuszczać w maliny nieświadomych?

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat