ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Chcesz wysłać przesyłkę za granicę? Teraz to nie problem

Wtorek, 25 czerwca 2019 1993
Posiadanie rodziny poza granicami kraju kiedyś stanowiło duży problem. Zdecydowanie ciężej było się z takimi osobami skontaktować, a tym bardziej coś im wysłać. Jednak ten kłopot już dawno jest za nami. Teraz przesyłanie paczek za granicę jest tak samo proste, jak wysyłanie rzeczy na terenie kraju.
Fot. pixabay

Każdemu na pewno wielokrotnie zdarzyło się, że po przyjeździe znajomych czy rodziny z zagranicy, w ich walizce brakowało kilku niezbędnych rzeczy. I co teraz? Kiedyś najczęściej wiązało się to z tym, że trzeba było „pożegnać się z przedmiotem” i kupić sobie taki sam raz jeszcze. O wysyłaniu paczek poza granice kraju nikt nawet nie pomyślał. Po pierwsze nikt nie zastanawiał się nad tym, czy w ogóle jest taka możliwość, a po drugie jak to zrobić? Zdecydowanie łatwiej było udać się do sklepu. Jednak wysyłanie paczki do kogoś kto znajduje się nawet na drugim końcu świata, wcale nie jest takie trudne i wbrew pozorom nie wiąże się ze stertą dokumentów do wypełnienia. Co najważniejsze nie ma obawy, że wysłana rzecz nie dojdzie. Przesłać można zarówno dokumenty, ubrania czy przedmioty dużych gabarytów.

 

Aby wysłać paczkę za granicę można skorzystać z kuriera online i wejść na stronę LatajacePaczki.pl. Jest to zupełnie nowa jakość na rynku przesyłek zagranicznych. Zamawiając usługę na tej stronie już nie musimy się martwić o to, że paczka zostanie zniszczona bądź, że gdzieś zniknie. Teraz oni robią to za nas. Firma odpowiada za monitorowanie stanu paczki, innymi słowy patrzy na ręce firmom kurierskim i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości natychmiast reaguje. Dzięki temu w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu, zostaje on rozwiązany zanim nadawca w ogóle się o tym dowie.


Za pośrednictwem strony LatajacePaczki.pl można wysłać przesyłkę praktycznie do każdego miejsca na ziemi. Portugalia, Tajlandia, Turcja czy USA? Nie ma żadnego problemu. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami transportowymi Twoja paczka kurierska doleci do celu w kilka dni roboczych. W ofercie znajdują się międzynarodowe usługi kurierskie kołowe i lotnicze, obsługiwane przez firmy TNT i UPS.

Paczkę nadać można nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę https://www.latajacepaczki.pl/ i wypełnić krótki formularz. Dzięki temu oszczędzamy także dużo czasu, ponieważ rejestracja przesyłki na stronie zajmuje kilka sekund i dodatkowo nie trzeba czekać w długich kolejkach.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat