Chcesz jechać do pracy? Przyjdź na spotkanie z holenderską policją

ePiotrkow Środa, 18 listopada 20154 2917
Holenderscy policjanci będą opowiadać m.in. o handlu ludźmi. To wszystko 20 listopada podczas spotkania „Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii", które odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie.

Spotkanie organizuje komendant miejski policji w Piotrkowie mł. insp. Dariusz Walichnowski wspólnie z WSH. Organizatorzy zapraszają na nie mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego pracujących lub zamierzających podjąć pracę zarobkową w Holandii.

 

W spotkaniu udział wezmą m.in. przedstawiciele holenderskiej policji: Johannes Sietska z Wydziału ds. Przestępczości Migracyjnej i Handlu Ludźmi garnizonu Haaglanden, Irena de Ruig z Biura Współpracy Międzynarodowej Policji i Hanka Mongard z organizacji NGO FairWork zajmującej się zwalczaniem handlu ludźmi.

 

Początek spotkania o godzinie 11:00. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.11.2015 21:40

Tak się zastanawiałem, czy przypadkiem ta Hanka modrooka nie jest Polską i okazało się, że jest. :)

10


Exploit ~Exploit (Gość)19.11.2015 01:03

Wy się lepiej przygotujcie na JESZCZE WIĘKSZY przyjazd EMIGRANTÓW ZAROBKOWYCH z czarnego kontynentu a o Polaków się nie martwcie... My sobie radę damy! :-)

70


gość 21 ~gość 21 (Gość)18.11.2015 13:21

będą straszyc by do nichdo pracy nie przyjeżdżać ,jak maja porwać i uprowadzic to dobrze w Polsce to zrobia by umiesci w burdelu na zachodzie

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat