Chcą podarować dzieciom uśmiech. Piknik na boisku UJK

ePiotrkow Środa, 18 września 20190 2169
Piotrkowskie Centrum Wolontariatu działające przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC w Piotrkowie zaprasza wszystkie dzieci na piknik „Podaruj Dzieciom Uśmiech”.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Piknik odbędzie się w niedzielę 22 września w godzinach 12.00 – 15.00 na boisku UJK.


- Celem pikniku jest wywołanie uśmiechu na buziach dzieciaków. Będzie mnóstwo atrakcji: bańki mydlane, dmuchańce, malowania buziek, konkursy, zabawy ruchowe i animacje, poczęstunek, możliwość zobaczenia wozu strażackiego, pieczenie podpłomyków czy wymiana książek. Jednocześnie planujemy przeprowadzić akcję rejestracji Potencjalnych Dawców DKMS – mówi Sylwia Warpas-Janus, koordynator Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu.


Partnerami wydarzenia są: Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenie Dzieci i Przyjaciół HARC, Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim, Carrefour, Ochotnicza Straż Pożarna w Kole, DKMS, Piotrkowscy Rycerze.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat