Chcą jechać na mistrzostwa świata. Potrzebują wsparcia

ePiotrkow Poniedziałek, 29 lipca 201929 3856
6 zawodniczek Piotrkowskiej Fundacji Talentów awansowało na mistrzostwa świata w akrobatyce powietrznej, które odbędą się we wrześniu w Hiszpanii. Aby wyjechać na zawody potrzebują 15 tysięcy złotych.

- Potrzebujemy Waszego Wsparcia ! Wiele ciężkich treningów i wyrzeczeń pozwoliło nam osiągnąć poziom mistrzowski i dało możliwość reprezentowania kraju – czytamy na stronie pomagam.pl, gdzie zbierane są pieniądze na wyjazd zawodniczek. - Natalia Wozniakowska i Kinga Majchrowska, Matylda Kiełbasa, Marta Wiśniewska oraz Julia Omonkowska i Oliwia Kondraciuk. Wszystkie wymienione podopieczne Ewy Wiśniewskiej otrzymały awans na Mistrzostwa Świata POSA WORLD CHAMPIONSHIPS 2019, które odbędą się w dniach 6-8.09.2019 r. na Ibizie. Jesteśmy grupą pasjonatów kochającą ten sport. Będziemy walczyć o najlepszą pozycję i nie poddamy się. Promując siebie promujemy Piotrkowską Fundację Talentów, dzięki której tak wiele osiągnęłyśmy. Niestety by móc spełnić nasze marzenia potrzebujemy Państwa pomocy. Pieniążki zebrane tutaj pozwoliłyby spełnić nasze marzenia oraz pokryć koszty związane z wyjazdem – czytamy.

 

Wsparcia możesz udzielić TUTAJ.


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (29)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.07.2019 21:02

W tamtym roku dziewczyny pojechały i zdobyły tytuł Mistrza Europy i Świata

10


gość ~gość (Gość)31.07.2019 20:52

Nie wszystkie dziewczynki były na czwartym miejscu, bo dwie z nich są Wicemistrzyniami Polski. Zwróćmy uwagę, ze dziewczyna w tamtym toku przywiozła tytuł Mistrza Świata i Europy

00


gość ~gość (Gość)30.07.2019 18:03

Do ~Romeo.Zadam Ci pytanie o ile masz dzieci. Czy jeżeli chcesz gdzieś zabrać lub kupić dzieciom, też prosisz o zbiórkę bo chcą gdzieś pojechać, czy po prostu płacisz że swoich pieniędzy?To jest fundacja i też jakieś zabezpieczenie pieniężne maja(bynajmniej tak mi się wydaje)Osobiście ja bym się wstydził wychodzić z taką prośbą.

21


gość ~gość (Gość)30.07.2019 16:51

Dajcie im kasę i niech jadą.

00


Goscgowc ~Goscgowc (Gość)30.07.2019 14:44

Romeo wyjedź z Piotrkowa błagam Cię. Najlepiej z Polski.

00


gość ~gość (Gość)29.07.2019 16:10

Nikt nie odmawia dziewczynkom talentu, ale połowa z nich zajęła na MP 4 miejsca w swoich kategoriach więc nie oszukujmy się nie są JESZCZE najlepsze w tym co robią. Miejmy nadzieje, że będą. Także nie uważam aby miasto (czyli my wszyscy) powinno dawać im pieniądze na takie wyjazdy. Będą najlepsze w Polsce wtedy oczywiście niech miasto się dorzuca do wyjazdów na mistrzostwa świata.

26


daniel ~daniel (Gość)30.07.2019 11:50

500+ mają więc dadzą rade !

00


Romeo ~Romeo (Gość)30.07.2019 08:30

I to co tu czytam to właśnie jest Piotrków...zadufani w sobie mieszkańcy dziadujący 10/20 zł bo lepiej wydać 10-20 zł na papieroski i winko/"piffko" i narzekać dalej zamiast wspomóc dzieciaki. W cale się nie dziwię, że każdy stąd się wyprowadza... żal dupe ściska by dać 10zł, ale większość nierobów tuli co miesiąc 500+ i upojenie alkoholowe ciąg dalszy. Dzieciaki rozpowszechnię Waszą akcję ile mogę, po znajomych firmach i wgl. Trzymam kciuki za Wasze sukcesy !!! Do właścicieli Fundacji Talentó - ogromne gratulacje, aczkolwiek mam pomysł zróbcie dział " Piotrkowscy beztalenci i nieudacznicy życiowi" będzie bardzo duża grupa tu ludzi z Piotrkowa. Zamiast na tace grubasowi to dajcie na dzieci !!!

34


gość ~gość (Gość)29.07.2019 21:51

Osobiście też jestem tego zdania, że jeżeli rodzice posyłaja swoje dzieci na dodatkowe zajęcie to powinni za to płacić, jeżeli ich nie stać na tego typu zawody to po co posyłaja, a potem proszą o wsparcie pieniężne. Fundacja jeżeli przyjmuje dzieci do swojej grupy liczy się z tym że dzieci biorą udziały w pokazach więc ich stać na to, a jeżeli nie to po co otwierają, a potem próbują od innych uzyskać pieniądze.Organizatorzy powinni przemyslec czy są gotowi na takie pokazy.

35


gość ~gość (Gość)29.07.2019 11:33

Ale z czego miasto ma być dumne i czym ma się chwalić? Chcą jechać niech sobie sami płacą. Albo jak są tacy super w tym co robią to niech znajdą sponsora. Teraz najlepiej żebrać w internecie. Co za czasy...

17


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat