ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Charytatywny festyn "Na koniec lata"

Poniedziałek, 10 września 2018 2085
Pokazy fitness, aikido, jednostki strzeleckiej, konkursy z nagrodami, finał Trybunał League to tylko niektóre z atrakcji czekających na piotrkowian w sobotę 15 września. Jednak najważniejsza będzie zbiórka pieniędzy dla Marysi - Dzielnej Wojowniczki.

Ośmioletnia Marysia porusza się na wózku inwalidzkim. Jej rodzice od lat czynią starania, by dziewczynka stanęła na nogi. Rehabilitacja to oczywiście koszty, a te pomagają pokryć zarówno piotrkowscy przedsiębiorcy, jak i zwykli mieszkańcy. Kolejna okazja do okazania serca to sobotni (15 września) festyn "Na koniec lata".

 

W czasie jego trwania odbędą się m.in. pokazy fitness przygotowane przez pracowników klubu Calypso, zorganizowana będzie strefa gier i zabaw dla dzieci, trenerzy personalni i dietetycy z Calypso udzielą darmowych porad, zostaną wręczone nagrody dla uczestników Miejsko-Powiatowej ligi w "piłkarzyki" (Trybunał League), swoje umiejętności zaprezentują też zawodnicy Piotrkowskiej Akademii Aikido, a czas będzie umilał DJ klubu Sejf (gdzie odbędzie się też impreza taneczna). Dla przybyłych organizatorzy przewidują darmowe kiełbaski.

 

Od samego początku prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla Marysi. Wszystko odbędzie się na parkingu przy ul. Słowackiego 66 (za budynkiem Alior Banku). Początek o godz. 17.00.

 

Więcej szczegółów na plakacie.


Zainteresował temat?

2

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat