"Charytatywnie dla Krystianka" już w niedzielę

ePiotrkowRegion Piątek, 13 grudnia 20193 4025
Krystianek ma 3 latka. We wrześniu 2019 roku lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór złośliwy - neuroblastomę IV stopnia. Na leczenie potrzeba aż miliona złotych. Koncert "Charytatywnie dla Krystianka", połączony z licznymi licytacjami, odbędzie się w niedzielę (15 grudnia) w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy.
fot. FB Pomóż Krystiankowi pokonać raka

W ramach imprezy będzie można też obejrzeć pokazy taneczne i cheerleaderskie czy wysłuchać koncertów, m.in. występu gwiazdy disco polo Markusa P, ale również porozmawiać z Markiem "Krzykaczem" znanym z programu "Złomowisko PL". Początek niedzielnego koncertu zaplanowano na 14.00, a szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu "Pomóż Krystiankowi pokonać raka" i na plakacie.

 


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.12.2019 12:55

Hm milion złotych - tyle co na przeniesienie trybun tego podklubu PKS p0lonia

10


polo ~polo (Gość)13.12.2019 16:01

Co za chory kraj,zeby wyleczyc dziecko trzeba robic zrzutke,bo rzad ma to w du.....Ale jak wyzdrowieje to podatkow mu dowala,z zusem na czele.Potrzebna Wiosna Ludow

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat