ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Centrum Medyczne Plus-Med - nowoczesne metody leczenia

Wtorek, 08 stycznia 2019 2554
W dzisiejszym świecie każdy chce wyglądać jak najlepiej. Jak to się mówi „jak cie widzą, tak cie piszą”,dlatego też jeśli ktoś posiada kompleksy na punkcie swojego wyglądu, może udać się do odpowiedniego lekarza i poprosić o pomoc. Chirurgia naczyniowa, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna czy ginekologia estetyczna to obecnie najnowocześniejsze metody leczenia.
https://plusmed.info.pl

W XXI wieku coraz więcej osób decyduje się zarówno na te drobne, jak i większe ingerencje w swój wygląd. Jednak, jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze, dlatego też przed podjęciem decyzji należy skontaktować się z odpowiednim specjalistą. Usługi w zakresie m.in. medycyny estetycznej czy chirurgi naczyniowej oferuje Centrum Medyczne Plus-Med. Placówka stawia przede wszystkim na fachowość połączoną z nowoczesnymi metodami leczenia i indywidualnym podejściem do pacjenta. Każdy zainteresowany ofertą Centrum Medycznego może liczyć na opinie specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tak innowacyjnych zabiegów. Wszystkie informacje o ośrodku można znaleźć na stronie https://plusmed.info.pl/ bądź na ich profilu facebookowym https://www.facebook.com/CentrumMedycznePlusMed/

 

W Centrum Medycznym Plus-Med skorzystać można z zabiegów m.in. chirurgi naczyniowej, chirurgi plastycznej czy medycyny estetycznej. Chirurgia naczyniowa to jedna z głównych specjalizacji tej placówki. Specjaliści zajmują się nie tylko nowoczesnymi sposobami leczenia żylaków, ale też przewlekłym niedokrwieniem kończyn dolnych w przebiegu miażdżycy lub cukrzycy, tętniakami aorty brzusznej oraz tętniakami obwodowymi. Są to bardzo poważne choroby, które wymagają specjalistycznego leczenia. Lekceważone przez pacjentów mogą doprowadzić do amputacji kończyny lub stanowić bezpośrednie zagrożenie życia. Centrum Medyczne Plus-Med oferuje bardzo bezpieczne zabiegi, które charakteryzują się nie tylko niewielką ingerencją w organizm pacjenta, ale również skraca czas jego rekonwalescencji. Specjaliści pracujący w ośrodku jako pierwsi w województwie świętokrzyskim rozpoczęli leczenie żylaków laserem metodą EVLT oraz ablacją parą.

 

Decydując się na ingerencje w swoje naturalne piękno, pamiętajmy, że to jednak zdrowie jest najważniejsze. Wybór odpowiednich specjalistów jest tu więc kluczowy. Każdy pacjent powinien mieć pewność, że znajduje się w najlepszych rękach.


Zainteresował temat?

1

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat