Cenny remis Paradyża

Poniedziałek, 22 czerwca 20090
Miłą niespodziankę sprawił swoim kibicom KS Paradyż. W pierwszym spotkaniu o wejście do III ligi paradyżanie wywalczyli cenny remis na trudnym terenie w Piasecznie.

Spisywany na straty zespół z Paradyża objął prowadzenie w 12. minucie po celnej główce Wojciecha Pęczka. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 55. minucie, ale to wszystko na co stać było tego dnia piłkarzy z Piaseczna. Bramkowy remis (1:1) to doskonała zaliczka przed rewanżem, który odbędzie się za tydzień w Paradyżu (sobota - 27 czerwca, godzina 16.00). Będzie to ostatni, oficjalny mecz sezonu 2008/2009 na boiskach okręgu piotrkowskiego.

KS PIASECZNO - KS PARADYŻ 1:1 (0:1)
Bramka dla Paradyża: Wojciech Pęczek 12.
KS Paradyż: Turek - Terczak, Karp, Pęczek, Lusek - Mariusz Koćmin (86' Ruś), Łęgowiak, Marcin Koćmin, Ząbecki - D. Szymanek (89' Sołtys), Góralczyk (77' Chrzanowski)

źródło: ozpnpiotrkow.pl