COVID-19 w szpitalu. Wstrzymują przyjęcia pacjentów na kardiologii

ePiotrkow Środa, 23 września 202028 9842
U jednego z pacjentów hospitalizowanych na Oddziale Kardiologicznym w szpitalu przy Rakowskiej w Piotrkowie wykryto zakażenie SARS-CoV2. Od 23 września placówka wstrzymuje przyjęcia na kardiologię i do Pracowni Hemodynamiki.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Trwają standardowe procedury zgodne z GIS oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Piotrkowie, mające na celu zweryfikowanie i przebadanie osób mających kontakt z zakażoną osobą - informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. 


Oddział oraz Pracownia wstrzymują przyjęcia pacjentów do odwołania.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.09.2020 09:35

No niestety w szpitalu na Rakowskiej pacjenci nie mają wykonywanych testów na covida. Także niewiadomo ile ten pacjent tam leżał zanim to wykryli i z iloma lekarzami i pielęgniarkami miał kontakt. Jak się jedzie do sanatorium to test jest wymagany, a u nas w szpitalu nie

24


gość ~gość (Gość)24.09.2020 12:18

Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:
obowiązki te sumiennie spełniać;
służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.
Przyrzekam to uroczyście!

30


Kazik ~Kazik (Gość)23.09.2020 19:36

Szopki ciąg dalszy testy to lipa one nie są do wykrywania wirusa a raka płuc bo do tego były opracowane.
Na fundusz lekarzy nie ma ale już w tych samych przychodniach za kasę wirusa nie ma

84


gość ~gość (Gość)23.09.2020 15:01

A niech ludzie umierają na serce i inne choroby bo ktos na wirusa podobnego do grypy zachorowal.. Moze nawet nie zachorowal ale go wykryto... Jakas k..wa paranoja. Dobrze, ze na mecze i do kosciola mozna chodzic.

128


aha ~aha (Gość)23.09.2020 14:59

Super!!! Wszystko zamknijta, wszystko przenieście do sieci, a ludzie niech se wszyscy w łeb strzelą, bo każdy podejrzany o koronę. Skończcie tą farsę!

138


Pacjent ~Pacjent (Gość)23.09.2020 14:24

A w Przychodni na Wolborskiej większość czekających pacjentów bez maseczek! Nikt z lekarzy i pielęgniarek nie reaguje!

115


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat