COVID-19: prawie 300 zakażeń w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 09 maja 202136 2866
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 852 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 297 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 4 osoby, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 493 ozdrowieńców.
fot.: EVG Culture z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 10, a w powiecie piotrkowskim 11 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 378 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 3788.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

yfhui ~yfhui (Gość)09.05.2021 22:25

A kogo to obchodzi?

21


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga10.05.2021 07:39

Zadziwiające jest to, jak dużo ludzi wierzy w te pozbawione logiki , teorie o maseczkach dystansie itp. To wszytko było stosowane i co ?? . Zachorowań wg informacji rządowych wiele. Powtórzę po raz kolejny pytanie: CZEMU CHORZY NIE SĄ LECZENI ?? Resporator i szczepionka to wszytko ?? Respirator rozrywa chore płuca , a szczepionka powinna być dla zdrowych ludzi przed chorobą a co z już chorymi ?? Poz tym to nie jest klasyczna szczepionka tylko preparat genetyczny w fazie prób klinicznych . Z daleka widać ,że nie o chorobę tu chodzi tylko o zapanowanie na nad społeczeństwem . Ujarzmienie ich w okowach strachu, ( najskuteczniesze narzędzie do wporwadzania ograniczeń praw obywatleskich) zmuszeniu do wydawania ogormnych pieniezy na prepratyty nazywane szczepionkami.
Już nastąpiła kolejna oś podziału na szczepionych i nieszczepionych . OKazuje się ,że cześć rodziny lub dawni dobrzy znajomi po zaproszeniu pytają czy już się zaszczepiłeś na odpowiedź, że nie wymawiają się. Będzie jeszcze taki czas ,że do zaszczepionych będzie stach chodzić.

31


limity ~limity (Gość)10.05.2021 06:25

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem od 8 maja można organizować imprezy i spotkania do 25 osób na świeżym powietrzu oraz w domach. Już od 29 maja limit ten zwiększy się do 50 osób. Osoby zaszczepione nie wliczają się do tych ograniczeń, potrzebą one jednak stosownego potwierdzenia, że są już przyjęciu preparatu, co ważne, dwóch dawek (w przypadku Johnson & Johnson - jest to oczywiście jedna).

40


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)09.05.2021 14:39

Państwo wydmuszka
...Andrzej Duda jest dzisiaj jedynie cieniem głowy państwa, który w najtrudniejszych momentach pandemii zwyczajnie skapitulował. Stał się politykiem bez najmniejszego wpływu na rzeczywistość, z którego głosem nie liczy się ani obóz rządzący, ani opozycja. Za to za sprawą spektakularnych wpadek w sieci staje się coraz częściej obiektem drwin i żartów, które tylko potęgują wrażenie, że w Pałacu Prezydenckim nikt poważny nie urzęduje...
A kolega antys. zadaje prawidłowe merytorycznie ważne pytanie, kto za bałagan i totalny b....l odpowie. Odpowiedzą ci co nie chcieli się zaszczepić.
Auschwitz nie spadło z nieba, tak samo jak i niewolnictwo nie odeszło kompletnie w niebyt i jakieś znakowanie ludzi na lepszych i gorszych znowu dźwiga swój łeb w nowoczesnym wydaniu, na smartfonach.

72


Laos ~Laos (Gość)10.05.2021 07:15

Wietnamka, która w niedzielę zmarła w Laosie na COVID-19, była pierwszą ofiarą śmiertelną pandemii w tym państwie - poinformowały lokalne media. Według oficjalnych danych w 7-milionowym Laosie odnotowano dotychczas tylko 1302 zakażenia, ale ich liczba rośnie.

20


ubolewam ~ubolewam (Gość)09.05.2021 21:08

To nie jest dobrze. To nie jest po kupiecku. Jeszcze tyle łapówek czeka na rozdanie, a tu takie spadki zakażeń ?

40


antys. ~antys. (Gość)09.05.2021 12:52

Dlaczego nie są leczeni ludzie na choroby współistniejące. Eksterminacja narodu , depopulacja ? Ktoś będzie za to odpowiadał .

70


antys. ~antys. (Gość)09.05.2021 18:35

Walczcie o zdrowie narodu, gońcie na śmietnik historii pisowskich nieudaczników.
.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat