COVID-19: ponad 2 tysiące ozdrowieńców w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 17 kwietnia 20219 2179
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 15 763 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1095 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 32 osoby, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejących. Mamy natomiast 2035 ozdrowieńców.
fot.: pexels/Anna Shvets

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 18, a w powiecie piotrkowskim 23 kolejne zakażenia. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 444 testy na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 6333.   


Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

byczek ~byczek (Gość)17.04.2021 15:54

Rosjanie to jednak ambitny naród..mają swoją szczepionkę Sputnik.. nazwa akurat średnio do mnie przemawia..ale Węgrzy nieufnie podchodzą do tej szczepionki i sami ją przebadają.. czy Rosjanie nie robią ich w bambuko. No ciekawe czemu my jeszcze nie mamy swojej szczepionki.

21


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)17.04.2021 15:41

Matrix
Nie ma planu ratunkowego dla chorych na raka w pandemii. Nie dostają informacji, gdzie mogą kontynuować odwołane lub przełożone leczenie, kto i gdzie usunie im guza. Pacjenci są zostawiani sami sobie i rozpaczliwie szukają pomocy w organizacjach pozarządowych. A konsultant krajowy onkologii odmówił nam udzielenia informacji – twierdzi Fundacja Alivia, która wspiera chorych na raka Polaków. Poszła z tą sprawą do sądu i proces wygrała. Co na to Ministerstwo Zdrowia?
Matrix

61


oj kazik ~oj kazik (Gość)17.04.2021 15:12

Tobie powinni komórki mózgowe wszczepić bo bzdety opisujesz,jak by cię nie szczepili jako dziecko już dawno byś nie żył.

43


Kazik ~Kazik (Gość)17.04.2021 14:31

Dlaczego media kłamią podając dzisiejszy raport zakażonych bo wynik dodatni testu nie oznacza choroby a to jest zasadnicza różnica. Jak widać dzień bez kłamstwa w mediach dniem straconym. Pytanie ile z tych testów zrobionych było z użyciem soli fizjologicznej bo to są częste praktyki a wręcz norma na co dzień i ilu zdrowych ludzi umieszczono na oddziałach Covidowych. Rząd i media nadal myślą ,ze społeczeństwo jest tak naiwne i poleci się szczepić taka osoba w zasadzie po podaniu szczepionki jest już trupem

45


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat