COVID-19: Łódzkie w środku zestawienia

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 14 marca 202116 3191
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 782 przypadki zakażenia koronawirusem. To dziewiąty wynik w gronie wszystkich województw. Zmarło 6 osób, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 620 ozdrowieńców.
fot.: ready made/Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 37, a w powiecie piotrkowskim 39 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 230 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 2946.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Egoiści bez maseczek ~Egoiści bez maseczek (Gość)15.03.2021 06:28

Wzrost dziennej liczby zachorowań wynosi w ucięciu tygodniowym około 25 procent - napisał w niedzielę w mediach społecznościowych minister zdrowia Adam Niedzielski. Ocenił, że czekają nas trudne chwile. Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych doktor Michał Sutkowski jednej z przyczyn wysokich bilansów zakażeń upatruje w podejściu do zasad bezpieczeństwa epidemicznego. - Jeżeli chodzi o zachowania społeczne, to było źle, a jest jeszcze gorzej - przekonywał.

35


taaa ~taaa (Gość)15.03.2021 14:55

To jest zbrodnia!!! Niemal w tym samym czasie odwołuje się zabiegi planowe (operacje onkologiczne i nie tylko - lekarz umawia, a administracja odwołuje, bo NFZ nie zezwolił!!!) i jednocześnie wprowadza szczepienia na srowid dla przewlekle chorych - chorych onkologiczne podczas chemii i po przeszczepie itp.!!!! Mój mąż, leczony niedawno onkologicznie, leżał w izolatce, z jonizatorem powietrza, personel i odwiedzający w jednorazowych fartuchach i maseczkach, troje drzwi z pełną dezynfekcją. bo każdy drobnoustrój mógł go zabić podczas leczenia. A teraz nie wierzę w to co się dzieje! Szczepienia dla chorych podczas chemio i radioterapii !!! SZOK!!! I to eksperymentalną szczepionką, której skutki będziemy mogli poznać dopiero za czas jakiś... Nawet zbadanej szczepionki nie podaje się nawet przeziębionym, bo organizm musi być silny, aby wytworzyć przeciwciała !!!! I jeszcze to oświadczenie producenta szczepionek, że te nie są szkodliwe i co? Wystarczy, żeby syf ludziom pompować? Jakież to wiarygodne. Analogicznie - po co sądy, skoro złodziej może po prostu przyznać: nie ukradłem, a morderca: nie zabiłem i po sprawie! Jak jeszcze bardziej można upodlić człowieka?!

30


go?ć_jan ~go?ć_jan (Gość)14.03.2021 13:57

Wolni ludzie nie noszą masek

75


Swolek ~Swolek (Gość)14.03.2021 13:45

Już mało kto wierzy tą całą pandemie

63


Jego Ekscelencja ~Jego Ekscelencja (Gość)14.03.2021 18:54

Weż pigułkę.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat