COVID-19: Więcej zakażonych niż ozdrowieńców

ePiotrkowŁódzkie Środa, 12 maja 20212 2703
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 4 255 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 328 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 27 osób, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 281 ozdrowieńców.

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 6, a w powiecie piotrkowskim 7 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 344 testy na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 4697.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)12.05.2021 23:04

...Połowa ozdrowieńców ma powikłania kardiologiczne, a połowa natury neurologicznej. Mają też dolegliwości, które do tej pory nie występowały na taką skalę: zespół przewlekłego zmęczenia oraz objawy mgły mózgowej – mówi dr Michał Chudzik, inicjator i koordynator "STOP-COVID" – jedynego w Polsce programu obejmującego opieką ozdrowieńców po domowym przebiegu COVID-19...
Ta druga, neurologiczna część, z całą pewnością dopadła ozdrowieńców polityków w Polsce, a może i na świecie. A już szczególnie ta mgła mózgowa, rozkłada ich pokotem. I ewentualnie ten zespół przewlekłego zmęczenia. Ale jak spojrzeć tak szerzej, to oni tych zespołów pocovidowych mają całe mnóstwo.

32


Lucyfer ~Lucyfer (Gość)12.05.2021 20:10

Tak samo więcej baranów niż wilków!

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat