COVID:19: Więcej zakażeń w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Czwartek, 11 lutego 202118 2689
Minionej doby w w województwie łódzkim potwierdzono 416 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 28 osób, 4 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 285 ozdrowieńców.
fot. pixabay.com / Engin_Akyurt

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 22, a w powiecie piotrkowskim 19 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 555 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 3158.

 
Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)12.02.2021 16:17

Chciałbym tutaj odnieść się do swoich oponentów pod wpisem bogdana.
Chociaż tak naprawdę to już nie wiem, jak dobierać słowa w dyskusjach z mentalnymi NIEWOLNIKAMI.
Chodzą tumany w maskach i nawet nie potrafią wyjaśnić, dlaczego to właściwie robią.
Całe życie masek nie nosili i przeżyli, a teraz noszą tylko dlatego, że im KAZALI.
Ja tam mam poglądy wolnościowe i wisi mi, co ktoś sobie na gębie nosi. Mogą nosić nawet wiadra na głowie. W Afryce na głowach noszą wielkie dzbany, a nawet stosy cegieł - ot, tak im wygodnie, bo kółko od taczki gniecie ich w plecy. Dlatego niech każdy nosi co chce. Michael Jackson nosił maseczkę zanim to stało się modne. Wkurza mnie tylko, i nie potrafię obok tego przejść obojętnie, jak jakiś zamaskowany NIEWOLNIK domaga się, by inni też nosili maskę. I wypisuje na ten temat farmazony na forum, a inni NIEWOLNICY mu przyklaskują. Jak ktoś sam się sprowadził do poziomu NIEWOLNIKA, to niech będzie konsekwentny i zabunkruje się w czworakach, i niech nie próbuje pouczać WOLNYCH LUDZI na forum.
Odpowiem po kolei:
~Cretino (Gość) - Gdy ktoś nie chce sprowadzić się do poziomu NIEWOLNIKA to według Cretino jest ASPOŁECZNYM TYPEM. No i do tego jeszcze PŁASKOZIEMCĄ, bo jakżeby inaczej. Parafrazując klasyka:
- To aspołeczny typ!
- I płaskoziemca! Bo każdy płaskoziemca, to aspołeczny typ!
No cóż, Cretino nie jest w swych poglądach odosobniony, dyrekcja pewnej szkoły poszła nawet o krok dalej, i brak noszenia maski na gębie uważa za przejaw... demoralizacji!
https://nczas.com/2021/02/11/dzieci-nie-nosily-maseczek-w-szkole-rodzice-podani-do-sadu-o-demoralizacje/
W jakich my czasach żyjemy? Toż to debilocen!
~gość_5 (Gość) - Ale ja chcę mieć ten wybór, czy chcę nosić maskę, czy chcę "umrzeć w boleściach i poczuciu własnej głupoty". Chcę mieć WYBÓR, a nie PRZYMUS! Czego tutaj nie rozumiesz?!
~gość5 (Gość) - Następny mędrzec, który powtarza jak mantrę "mądrości" z telewizora. Pisze, że przeszedł covida nawet o tym nie wiedząc. To musi być doprawdy strrrrrrraaaaszszszna choroba, że chorzy nawet jej nie zauważają. Mędrzec ów twierdzi, że maska na gębie nie chroni noszącego jej Covidianina, tylko wszystkich innych. Według tej pokrętnej logiki, nosimy czapki, żeby inni nie odmrozili sobie uszu, gacie - żeby innym tyłki nie marzły, no i buty - żeby płyty chodnikowe od bosych stóp nie złapały grzybicy. Logiczne, nieprawdaż?
Tak nawiasem mówiąc, mam gdzieś, czy jestem "nosicielem", bo czuję się chory tylko wtedy, gdy mam objawy choroby, gdy nie mam objawów, to uważam się za ZDROWEGO.
~goć_roberto (Gość) - Wiem, co nagryzmoliłem. Wymaganie od innych, by nosili maski uważam za szczyt chamstwa. Nigdy nikomu nie zwracałem uwagi tylko dlatego, że coś w czyimś wyglądzie mi się nie podobało. Na tym chyba polega ta tolerancja, o której tyle się trąbi, czyż nie?
~w maseczce (Gość) - Zarówno zaborcy jak i hitlerowski okupant wprowadzali na polskich ziemiach swoje prawa i zarządzenia. Dlaczego zatem uczymy dzieci na lekcjach historii, jak to nasz naród był przez nich gnębiony? No przecież gdyby traktowali nas łagodnie, to by się skompromitowali według twojej "logiki". A o ile mi wiadomo, ani zaborcy, ani Hitler nie posunęli się do zmuszania Polaków, by utrudniali sobie oddychanie poprzez noszenie szmaty na gębie. Posunął się do tego dopiero polski nie-rząd kierując się wytycznymi globalistów wprowadzających NWO. To pokazuje, w jakich czasach żyjemy. Najgorsze jest to, że przyklaskują temu całe rzesze ogłupionych medialną propagandą ćwoków, do których się niewątpliwie zaliczasz. W niektórych krajach "eksperci" zalecają już noszenie dwóch masek naraz, bo dwie rzekomo lepiej chronią, niż jedna. Co będzie następnym etapem? Foliowy worek?
A na koniec, parafrazując innego klasyka, teraz drodzy oponenci pocałujcie misia w zadek.

22


goœć_bogdan ~goœć_bogdan (Gość)11.02.2021 18:30

Nie ma się czemu dziwić, że tyle nowych zakażeń. Dziś rano w Lidlu na Sulejowskiej kilka młodych osób chodziło bez maseczek i nikt z personelu, który sam chodzi w maseczkach, nie zwracał im uwagi i nie zobowiązywał do ich założenia, stwierdzając że to nie jest ich obowiązkiem.Pytam więc czyim, bo gdy ja zwróciłem uwagę jednemu klientowi na brak maseczki, to mnie ironicznie wyśmiał i powiedział, że nie ma takiego obowiązku i żebym s.....ł

133


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat