COVID-19: Tym razem w Łódzkiem bez przypadków śmiertelnych

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 25 stycznia 202112 2476
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 118 przypadków zakażenia koronawirusem. Według ostatniego raportu, żaden z zakażonych pacjentów nie zmarł. Mamy natomiast 456 ozdrowieńców.
fot. pixabay.com / Anestiev

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 2, a w powiecie piotrkowskim 9 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 74 testy na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 1097.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_nwo ~gość_nwo (Gość)26.01.2021 10:52

A szczepta sie.Blizej bedzieta u św.Piotra

30


j. ~j. (Gość)25.01.2021 18:02

Dobrze, że są szczepionki, tylko szkoda, że tak wolno to idzie. Mam nadzieję, że się to rozkręci, będziemy się masowo szczepić, a antyszczepionkowcy będą zgrzytać zębami z bezsilności, że nie udało im się skutecznie ludzi zbuntować!

15


cooo ~cooo (Gość)25.01.2021 12:27

pytanie co gorsze ,czy przechorować /3 w rodzinie juz przechorowała/ czy zaszczepić się tym czymś ? jakie długofalowe skutki może mieć genetyczna szczepionka ? ja jednak spokojnie poczekam i ,,,,ci bardziej ambitni niech maja więcej szans ,,,,,,,,,,,,,

32


ostatni dzwonek ~ostatni dzwonek (Gość)25.01.2021 20:05

Ludzie nie chcą zrozumieć, że za trzecią falą wirusową będzie czwarta, piąta i tak w nieskończoność. Dokręcają nam śrubę i obserwują jak reagujemy, jak za mocno to trochę odpuszczą, a potem znowu. Trudno nam zapewne zrozumieć, że dzieci nie wrócą już do szkół i za chwilę nauczyciele nie będą już potrzebni, bo przez komputer będzie uczył cyborg- sztuczna inteligencja, teleporady w przychodniach też nas mają przygotować do kontaktów z sztuczną inteligencją, która postawi diagnozę i wypisze receptę, a ludzka służba zdrowia do odstawki, z policją będzie to samo, JEŻELI SIĘ NIE OBUDZIMY. Cyborgi już w magazynach gotowe czekają jak i samochody Morawieckiego, tylko że nie elektryczne, a na wodór z powietrza, już są testowane, ale gawiedzi się o tym nie powie, ją trzeba w 80 % zresetować. Obozy Fama czekają, w Polsce również.

41


gość_gość ~gość_gość (Gość)25.01.2021 15:47

Piszą że w Piotrkowie 2 osoby chore a w powiecie 9 a w tabelce odwrotnie jest wpisane.

10


kamyk ~kamyk (Gość)25.01.2021 13:58

Dane dot. zgonów wcale nie dotyczą ostatniej doby. Są podawane w różnych odstępach czasu po zgonie danej osoby. Jakieś 2 czy 3 tygodnie temu podano dla przykładu że z miasta i powiatu zmarły w jednym dniu chyba 52 osoby. Co stanowiło 1/10 przypadków śmiertelnych z całej Polski. Rzecz jasna była ta nieprawda, bo te osoby owszem zmarły, ale w dłuższym odstępie czasu tylko podano razem.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat