COVID-19: Stan na niedzielę

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 30 maja 202110 3445
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 579 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 47 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano tu ofiar śmiertelnych. Mamy też 134 ozdrowieńców.
fot. pixabay.com

W Piotrkowie Trybunalskim nie odnotowano minionej doby zakażeń, a w powiecie piotrkowskim mamy 2 kolejnych zakażonych. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 208 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 3046.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.05.2021 17:11

Auschwitz nie spadło z nieba.
...Praktyki tylko dla zaszczepionych studentów. RPO pyta AGH o podstawę prawną
Rzecznik Praw Obywatelskich zajmuje się sprawą kontrowersyjnej decyzji władz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, które poinformowały, że praktyki studenckie mogą odbywać się tylko dla zaszczepionych studentów...

62


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.05.2021 19:02

...Niemcy: Masowe oszustwa w punktach testowania. Ma być więcej kontroli...
Można żyć z wirusem?. Można i to całkiem nieźle.

32


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.05.2021 13:40

A wszystko przez koronawirusa.
...Wiele artykułów spożywczych zdrożeje. "Historyczne podwyżki"
Ceny zboża na rynku światowym idą w górę. Eksperci obawiają się, że już wkrótce odbije się to na cenach artykułów spożywczych w supermarketach...
Wygodna ta bestia dla spekulantów, wszystko co złe można na tego wirusa zgonić. Ce la vie.

60


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.05.2021 13:29

...Sól Himalajska tak naprawdę nie pochodzi z Himalajów. Jak wygląda jej wydobycie...
Słynny wirus też nie przeskoczył na człowieka z nietoperza i łuskowca bezpośrednio, tylko jajogłowi naukowcy, chcący zabawić się w Stwórcę, igrają z życiem miliardów, a inni jajogłowi będą ich uzdrawiać, eksperymentując.

52


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.05.2021 13:20

A kociołek cały czas bulgoce. Dbają coby nie przestał. A co w Arktyce i na Antarktydzie, bo tam też się działo? Druga połowa września, jak nie wcześniej zacznie bulgotać i u nas.

51


Kazik ~Kazik (Gość)30.05.2021 12:40

Wynik dodatni to nie oznacza ,ze ktoś jest chory a to jest zasadnicza różnica do tego testy to lipa . Tylko test z krwi jest miarodajny reszta to wystarczy ,że masz chrypkę katar problemy z zębami jak stany zapalne i już testy wyjdą pozytywne i zdrowa osoba trafia na kwarantannę i do centralnej bazy danych bezpodstawnie. Ja się pytam kiedy ci wszyscy oszuści odpowiedzą za oszustwa testowe

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat