COVID-19: Rekord zakażeń od początku epidemii. Źle również w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Środa, 24 marca 202146 6703
Niepożądany rekord, dotyczący liczby nowych zakażeń koronawirusem padł w środę (24.03) w Polsce. Mamy 29978 kolejnych zakażonych. Województwo łódzkie znalazło się na siódmym miejscu wśród regionów z największą liczbą nowych chorych. Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia na ziemi łódzkiej potwierdzono 1934 nowe przypadki zakażenia. Zmarły 22 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 540 ozdrowieńców.
fot.: pixabay

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 59, a w powiecie piotrkowskim 111 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 497 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 6415.

 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (46)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

słoninowy słoń ~słoninowy słoń (Gość)24.03.2021 23:19

Gdyby zrobili jednego dnia 10 milionów testów, to by im wyszło, że jednego dnia przybyło 3 miliony chorych. Tak to działa - po prostu mniej więcej stały odsetek testów wychodzi pozytywny.
Te testy "wykrywają" tak naprawdę nie wiadomo co. Pozytywny wynik tego testu NIE JEST DOWODEM zakażenia tym modnym koronaświrusem, a już na pewno NIE JEST DOWODEM chorowania na covid.
Musicie zrozumieć, że oni mają w tabelkach już z góry rozpisane, kiedy ma być ile nowych zakażeń, bo ten cyrk ma trwać zaplanowaną ilość czasu (z przecieków wynika, że do końca marca 2025). Przecież "przewidywali", że przed świętami wielkanocnymi będzie nagły wzrost zakażeń, i co? No i jest! Toż to prawdziwi prorocy!
Od początku jakoś te "szczyty zakażeń" zbiegają się z katolickimi wrosłymi w polską tradycję świętami, i dlatego zarówno Wielkanocy jak i Bożego Narodzenia zabraniają nam obchodzić tak jak dotychczas. Tradycyjnych zabaw sylwestrowych też zabronili. Za to straszny covid nie utrudnia świętowania Chanuki, ani też nie przeszkodził setkom Żydów w tańcowaniu przy grobie pewnego cadyka w Leżajsku - żaden z nich nie musiał odbywać po przylocie kwarantanny, ani też do żadnego nie przyczepił się żaden gliniarz (za brak maseczki, zachowania dystansu) ani żadna baba z sanepidu, choć te baby w asyście policji ochoczo nachodzą polskich przedsiębiorców zarzucając im bioterroryzm wręcz.
Fałszywe testy służą do podtrzymywania mitu fałszywej pandemii.
Czy jeśli nadrukowałbym sobie kilka miliardów fałszywych złociszy, to dopisaliby mnie do listy stu najbogatszych Polaków, czy raczej wsadziliby mnie do pierdla, jak myślicie?
Zarówno masowe wykorzystywanie fałszywych testów, jak i masowe fałszowanie dokumentacji medycznej, nie wzbudzają jednak zainteresowania ani policji ani prokuratury. Stąd wniosek, że zarówno policja jak i prokuratura są na usługach tych bandytów od NWO.
Czego jeszcze nie rozumiecie?
Osobom zdrowym wmawia się dziś chorobę, a z chorych na umyśle robi się telewizyjnych ekspertów.
Swobodne oddychanie urosło do rangi przestępstwa. Sen wariata stał się rzeczywistością.

91


J. ~J. (Gość)24.03.2021 16:09

Rasowy antycovidowiec, nawet jeśli by sam trafił pod respirator, to ostatkiem sił będzie krzyczał, że nie ma żadnej pand... pandemii! To... spis... spisek! Ściema! Nowy po... po... rządek świa... świata! To Bill Gates... spi .. spisek! Ściema...

812


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.03.2021 20:14

Apeluję do szanownej redakcji. Proszę o blokowanie wszelkich komentarzy.

28


Amen. ~Amen. (Gość)24.03.2021 15:28

Zaczadzeń będzie tyle ile będą chcieli... Tak działa socjotechnika niestety. Robią nam wszystkim taką psychoterapię behawioralną badając jednocześnie nasze reakcje i zachowania i przez to wiedzą na ile sobie mogą jeszcze pozwolić, a patrząc na polskie społeczeństwo mogą z nim zrobić wszystko... Przetrwaliśmy wojny, zabory i rozbiory a wykończy nas garstka usłużnych psychopatów kolejnymi medialnymi falami popartymi jakimiś niby testami. Teraz tylko patrzeć jak w cieniu orlenowskich parówek i pandemicznego obłąkania ratyfikują decyzję o zwiększeniu zasobów własnych UE i gwóźdź do trumny z wbity! Brawo My!

105


Nieszczep ~Nieszczep (Gość)24.03.2021 20:45

Witamina d3 + k2, witamina C, herbata z pokrzywy (zbierana wlasnorecznie), trochę ruchu i Covid Bye Bye

72


Nwo ~Nwo (Gość)24.03.2021 15:03

NWO plan w trakcie realizacji

92


Kazik ~Kazik (Gość)24.03.2021 20:24


Szczepcie dalej znajomego rodzice zaszczepili się i zachorowali na Covid . Moja znajoma była zaszczepiona druga dawka koniec lutego i co zaraziła swoją rodzinę i teraz ma szpital w domu. Krawczyk piosenkarz zaszczepił się i zachorował. Te wszystkie zakażenia to wina szczepionek osoby zaszczepione puki nie nabiorą odporności zarażają innych i to dlatego mamy taki wzrost zakażeń

51


Dd ~Dd (Gość)24.03.2021 16:50

Brak dostępu do lekarzy sprawia wzrost zgonow to jest Przyczyna

71


Teddy ~Teddy (Gość)24.03.2021 13:36

Ludzie opamietajcie się wreszcie.Zakladac po 3 maseczki na usta i nos! Poza tym nie wylazta z domów. Szczepić się ile wlezie. Leczyć się tylko prywatnie. Do kościołów chodzić tam wirsa nie ma. Dawać dużo na tacę . Oglądać tylko TVP i Trwam. Popierać tylko Pis. I będzie wszystko dobrze!

122


Gd ~Gd (Gość)24.03.2021 18:02

Jak to jest że ja i moja cała liczna rodzina rozsiana po całej Polsce do tej pory nie zachorowalismy na tą sztuczną pandemię??A wszedzie w mediach sie słyszy ile to ludzi w szpitalach,stadionach itp.Najgorsze że ludzie już mają tak sprane łby że jeszcze zapłacą za tą szczepionkę za którą nawet producent nie bierze odpowiedzialnosci.Ale co tam covidowcy i tak wiedzą swoje.Szczepić sie szczepić,będzie wiecej miejsca dla zdrowo myślących.

93


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat