COVID-19: Po weekendzie, jak zwykle mniej zakażeń

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 19 kwietnia 20219 1840
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 7 283 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 414 przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarła jedna osoba, która posiadała choroby współistniejące. Mamy też 1563 ozdrowieńców. Dla porównania w miniony poniedziałek (12 kwietnia) odnotowano 722 przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Łódzkiem.
fot. pixabay.com / lukasz_gl

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 7 kolejnych zakażeń. Tyle samo w powiecie piotrkowskim. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 118 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 1563 (tydzień temu - 3174).

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)19.04.2021 14:32

Zaraz będzie majówka... A więc grillowania, imprezowania itd., bo przecież nie ma żadnej pandemii, bo to wszystko ściema, bo ONI kłamią, trzeba zdjąć te kagańce z gęby, bawić się, pić wódę, imprezować i nie wierzyć w żadnego koronawirusa, no i oczywiście się nie szczepić, bo przecież w internecie są takie filmiki o pozornej pandemii, nanoczipach i zabójczych szczepionkach, o nowym światowym porządku, o depopulacji, plandemii itd. itp. ... Na skutek takiej propagandy antycovidowców w maju będzie następny wzrost zakażeń i sporo osób pewnie odejdzie z tego świata...

43


Meme ~Meme (Gość)19.04.2021 16:01

Coś tłumów w miejskiej spółce dalej nie widać. Tak pseudoepidemiolożka, wielka szefowa, która powinna być na emeryturze, dzięki swoim "działaniom" przyczyniła się do masowych zakażeń w firmie, a następnie ich rodzin, podejrzewam, że także ludzi, którzy przyszli tam załatwić swoją sprawę. Jedynie szkoda, że ona nie została zakażona, tylko naraziła kogoś.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat