COVID-19: Pięć powiatów w Łódzkiem bez nowych zakażeń

ePiotrkowŁódzkie Piątek, 21 maja 20217 2943
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 679 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 135 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 12 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 339 ozdrowieńców.
fot.: Polina Tankilevitch z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 3, a w powiecie piotrkowskim 5 kolejne zakażenia. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 267 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 3925.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)22.05.2021 08:37

Taka ciekawostka, wiedzieliście co niektórzy?
...Non-responders to osoby, które po szczepieniu przeciw COVID-19 nie wytworzyły przeciwciał, a tym samym nie zyskały odporności na koronawirusa. W tej grupie może być nawet 10 proc. populacji. Czy takie osoby będą się szczepić jeszcze raz? Ministerstwo Zdrowia komentuje...
Rozumiem że można i pięć razy przyjąć szczepionkę i kaszanka.

10


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)22.05.2021 08:09

...Wystarczy jeden dyżur w miesiącu na oddziale covidowym, jeden kontakt z pacjentem i do kieszeni lekarza wpada dodatkowe 15 tys. zł. To efekt polecenia ministra zdrowia, które zaczęło obowiązywać 1 listopada. Tylko do końca marca w całym kraju na dodatki przeznaczono ponad 4 mld zł. - Niektórzy lekarze cwaniakują, są roszczeniowi i skaczą między jednym szpitalem, a drugim. Tu dyżur, tam dyżur covidowy, bo takie dodatki mogą dostać w kilku szpitalach w miesiącu. Nikt tego nie kontroluje, a publiczne pieniądze, pod szczytnym hasłem walki z pandemią, są wożone niemalże taczkami - alarmują dyrektorzy szpitali...
Jest sposób na pielęgnowanie "pandemii"? Jest. Poprzedni minister zdrowia też wspomagał tych na "covidowym froncie", a przy okazji jakby wspomógł parę biznesów respiratorowych, maseczkowych czy rękawiczkowych, i bynajmniej nie robił tego w "białych".

10


pandemiczna panda ~pandemiczna panda (Gość)21.05.2021 19:55

Tutaj jest prawdziwy problem, który jest tylko jednym z wielu "ubocznych" efektów podporządkowania całej służby zdrowia covidowi:
https://nczas.com/2021/05/20/krytyczna-sytuacja-w-onkologii-fala-nowotworow-w-polsce-ludzie-blagaja-o-pomoc/
Ale, parafrazując klasyka, śmierć z dodatnim wynikiem testu "na covid" to tragedia, tysiące śmierci bez dodatniego wyniku testu to tylko statystyki.
Jak się okazuje, zaszczepieni chorują i umierają "na covid":
https://nczas.com/2021/05/21/35-tys-osob-zmarlo-w-polsce-na-covid-19-po-przyjeciu-szczepionki/
Dlaczego mainstreamowe media o tym nie informują?

30


ale ~ale (Gość)21.05.2021 18:22

Dlaczego redakcja nie informuje, ilu ludzi codziennie choruje i umiera z powodu braku należytej opieki lekarskiej?
Czyżby takie zbrodnie nie miały wartości przekazu?
Czy takie statystyki ktoś ma w głębokim poważaniu ?
Dzięki pandemi zamordowana tysiące ludzi, kto za to odpowie?

51


Kazik ~Kazik (Gość)21.05.2021 12:59

Redakcja nadal bierze udział w straszeniu społeczeństwa i manipulowania faktami czyli działa na naszą szkodę jak reszta mediów w tym kraju

53


gość. ~gość. (Gość)21.05.2021 12:12

Pandemiczny mit – Covid 19 to zupełnie nowy wirus. Naukowe fakty: Covid 19 to nazwa jednostki chorobowej, właściwa nazwa wirusa to SARS-CoV-2, mutacja SARS-CoV-1, oba wirusy należą do grupy koronwirusów znanych ludzkości od 60 lat.
2. Pandemiczny mit – mamy pandemię, bo Covid 19 jest jednym z najbardziej zjadliwych i śmiertelnych wirusów. Naukowe fakty: ponad 90% populacji przechodzi wirusa „bezobjawowo” lub łagodnie, około 5% wymaga hospitalizacji, a śmiertelność według najbardziej rozdętych statystyk nie przekracza 2%. Wskaźniki te jednoznacznie rozstrzygają, że nie może być mowy o pandemii albo pandemią należy nazywać prawie każdą chorobę, na przykład anginę.
3. Pandemiczny mit – lockdown i DDM ograniczają liczbę przypadków i zgonów.Naukowe fakty: najwyższe wskaźniki zgonów i przypadków mają kraje, gdzie wprowadzono najbardziej surowy lockdown i DDM: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Belgia, Czechy, Polska. Znacznie mniejsze wskaźniki mają kraje, gdzie lockdownu i DDM-u nie było lub był w bardzo niewielkim stopniu: Szwecja, Białoruś.
4. Pandemiczny mit – jedyna metoda zwalczania wirusa, to szczepionka. Naukowe fakty: na świecie istnieją tysiące wirusów, na które nigdy nie było i nie będzie szczepionek, bez masowych szczepień ludzkość zwalczyła ptasią i świńską grypę oraz… SARS-CoV-1. Dzieje się tak, ponieważ ludzki organizm samodzielnie potrafi zwalczać wirusy, które z czasem giną albo tracą zdolność do infekowania.
5. Pandemiczny mit – szczepienia zapobiegają zakażeniom. Naukowe fakty: żadna szczepionka nie zapobiega zakażeniu, co więcej każda szczepionka jest kontrolowanym zakażeniem organizmu, co ma wspomagać układ immunologiczny. Szczepionka nie chroni przed infekcją, szczepionka pozwala skuteczniej zwalczać chorobę, o ile rzeczywiście jest szczepionką, a nie produktem marketingowym pod wypromowanym szyldem Covid–19.
6. Pandemiczny mit – szczepienia to powrót do normalności. Naukowe fakty: według wskazań „ekspertów”, zaszczepieni nadal muszą zachowywać DDM, zaszczepieni lekarze w maseczkach przyjmują zaszczepionych pacjentów w maseczkach, szpitale wymagają od zaszczepionych testów, producenci “szczepionek” zapowiadają konieczność cyklicznych zabiegów.
7. Pandemiczny mit – dzieci muszą być zaszczepione, bo zarażą i uśmiercą dorosłych. Naukowe fakty: na coś trzeba się zdecydować albo zaszczepieni dorośli są chronieni przed chorobą albo nie zaszczepione dzieci, które w 99% przechodzą chorobę łagodnie, a śmiertelność to tysięczne promila, stanowią śmiertelne zagrożenie dla innych. Szczepienie tej populacji z naukowego punktu widzenia jest absurdem, jeśli nie zbrodnią.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat