COVID-19: Niemal 100 nowych zakażeń w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Środa, 26 maja 20214 2568
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 267 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 92 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 osób, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 95 ozdrowieńców.

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 6, a w powiecie piotrkowskim 1 kolejne zakażenie. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 295 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 4546.

 

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)26.05.2021 11:20

...Polscy hierarchowie mają jesienią udać się na pilną wizytę do Watykanu, gdzie spotkają się z Franciszkiem. Biskupi są zaskoczeni zmuszeniem do nagłej wizyty "ad limina". W Stolicy Apostolskiej mówi się, że wezwanie wynika z dużej liczby skarg składanych na hierarchów - donosi "Rzeczpospolita"...
I teraz żeby wykonać polecenie służbowe papieża, hierarchowie będą musieli, czy chcą, czy nie chcą, zaszczepić się przeciw wszystkim mutacjom koronawirusa. Nie wiem czy jego Świętobliwość nie ma jakichś interesów z koncernami farmaceutycznymi. Następnym krokiem w wyszczepianiu może być wezwanie do Watykanu reszty personelu i służby pomocniczej. A potem to już z górki, alleluja i do przodu. Można "zmobilizować" opornych? Można, tylko trzeba umić.

46


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat