COVID-19: Najnowszy raport

ePiotrkowŁódzkie Czwartek, 13 maja 202110 3132
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 730 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 308 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 25 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 222 ozdrowieńców.
fot.: Katerina Holmes z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 8, a w powiecie piotrkowskim 3 kolejne zakażenia. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 372 testy na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 4260.


Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

felicita ~felicita (Gość)14.05.2021 07:56

Szefowie dyplomacji krajów Grupy C5 - Słowacji, Czech, Węgier, Austrii i Słowenii - opowiedzieli się za zawarciem umów dwustronnych lub na szczeblu regionalnym, co miałoby pozwolić na podróżowanie osobom zaszczepionym przeciw COVID-19.
Umowy mogłyby wejść w życie przed rozpoczęciem sezonu letniego, kiedy to w Unii Europejskiej mają zostać wprowadzone tzw. paszporty covidowe – powiedział na konferencji prasowej gospodarz spotkania, szef słowackiej dyplomacji Ivan Korczok.
Tzw. Grupę C5 tworzą kraje, które w trakcie rozwoju pandemii wprowadziły różne ograniczenia wpływające m.in. na podróżowanie przez granice.

12


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)14.05.2021 07:52

Szykujcie się na KOMARY i kolejną mutację - i kolejna szczepioneczka $$$

21


Kazik2 ~Kazik2 (Gość)14.05.2021 07:50

Mężczyźnie, który twierdził, że w pewnej wiosce zmarli wszyscy zaszczepieni przeciw COVID-19 postawiono zarzut rozpowszechniania informacji siejących panikę - przekazał przedstawiciel węgierskiego sztabu operacyjnego do spraw walki z koronawirusem Robert Kiss.
Mężczyzna, który mieszka w Nagykanizsa na południowym zachodzie Węgier przy granicy z Chorwacją, rozpowszechniał w internecie niezgodną z prawdą informację, że w pobliskiej wiosce zmarli wszyscy, którzy zaszczepili się przeciw COVID-19. Pogłoska ta rozniosła się tak szybko, że musiał ją w oświadczeniu zdementować wójt.

20


Lekarz ~Lekarz (Gość)13.05.2021 22:28

A kogo to obchodzi... ?!

31


felicita ~felicita (Gość)13.05.2021 23:14

Lekarz przed wizytą pacjenta będzie mógł dowiedzieć się, czy był on zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Takie dane będą dostępne w systemie eWUŚ. Do informacji dotarła nieoficjalnie reporterka Radia ZET.

40


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)13.05.2021 12:04

...Szczepionka Pfizera skuteczna przeciwko wszystkim wariantom koronawirusa, wynika z badań...
Cholerka, wynika z tego że nawet wśród zaszczepionych będą lepsi, zaszczepieni Pfizerem i gorsi, od innych szczepionek. A tak na marginesie to ile w tą dobrą wiadomość musiał zainwestować sam Pfizer.

61


Kazik ~Kazik (Gość)13.05.2021 17:42

Redakcja znowu kłamie rzekome zakażenie nie oznacza choroby a to zasadnicza różnica i to oznacza jedno ,że to media tak mocno forsują pandemie której nie ma. To osoby szczepione same chorują maja powikłania i do 6 tygodni zarażają o czym media nie wspomną tak zaraziła swoich domowników kuzynka szczepiona Pfizerem pierwsza dawka w styczniu druga w lutym. Efekt szczepienia jest taki ,że jej matka zmarła zarażona a kuzynka po 3 miesiacach ma sama poważne problemy ze zdrowiem jak arytmia serca zakrzepy mózgu kłopoty z poruszaniem się i licho wie co będzie dalej. Kidy POZ-ty zaczną normalnie leczyć nie było by żadnego problemu ze zdrowiem ale to celowa robota by odciąć ludzi od leczenia a każdy zgon przypisywać pod Covid.
Za to oszustwo odpowiedzialne osoby staną przed sądem wcześniej czy później

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat