COVID-19: Najmniej zakażeń od miesięcy

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 24 maja 202112 2146
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 559 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 48 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Mamy też 247 ozdrowieńców.
fot.: Gustavo Fring z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 2, a w powiecie piotrkowskim 1 kolejne zakażenie. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 100 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 2134.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)24.05.2021 17:24

W wolnej chwili warto przeczytać "co niektórzy" cały artykuł, Należy wyszukiwarce wpisać "Ciężki przebieg grypy". Tutaj tylko początek.
...Ciężki przebieg grypy
Sylwia Jastrzębowska lekarz SYLWIA JASTRZĘBOWSKA LEKARZ
10 LUTEGO 2016
Grypa to choroba, na którą każdego roku zapadają setki tysięcy Polaków. Samo przechorowanie grypy nie jest tak niebezpieczne, jak możliwe powikłania infekcji. Gdy uświadomimy sobie, jakie konsekwencje dla naszego zdrowia może mieć ciężki przebieg grypy oraz jaka część populacji pacjentów jest na nią szczególnie narażona, zrozumiemy, że warto jej zapobiegać...
I żeby była jasność. Ja nie twierdzę koronawirus Sars Cov-19 nie istnieje. On jest i powoduje zgon człowieka przy ciężkim przebiegu choroby, szczególnie ludzi, którzy mają osłabioną odporność, choroby współistniejące i są chorobliwie otyli.

40


mina ~mina (Gość)24.05.2021 20:35

Aj waj co to będzie. To nie jest po kupiecku.

40


Yyyyy ~Yyyyy (Gość)24.05.2021 13:32

Jak to? Czyli cudowne maski nie działają?

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat