COVID-19: Kolejne setki zakażonych

ePiotrkowŁódzkie Wtorek, 23 lutego 202128 3839
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 401 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 243 ozdrowieńców.
fot.: Anna Shvets/Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 19, a w powiecie piotrkowskim 7 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 196 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 2977.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fot. ~fot. (Gość)23.02.2021 11:01

Kiedy szczepienia osób z przedziału wiekowego 65-70 lat. Czy główny szczepiennik o nich zapomniał , czy tzw. rząd pis skazał ich na straty ?

55


Zrozpaczony ~Zrozpaczony (Gość)23.02.2021 18:40

Bardzo ciekawe dane ale od samego początku tej epidemii podawanie liczby zakażonych jako skali problemu to jest prawdziwa paranoja. Skala problemu to nie ilość pozytywnych testów czy osób w kwarantannie lecz ilość pacjentów w szpitalach ilość wp!mych miejsc i respiratorów (chociaż dzisiaj chyba już nikt nie ukrywa że dla większości osób starszych respirator to koniec) ilość leków jakie mamy w zapasie czy ilość personelu medycznego na 1 pacjenta. Szpitale połowę Covid stoją prawie puste bo mamy albo ludzi leczonych w domach albo 3 dni pod respiratorem i tys end. Pomijając już tę osławioną grypę to dla gronkowca złocistego robiąc wszystkim testy okazałoby się iż 50 -70% ludzkości ma pozytywne testy ale nikt Atego powodu nie zamyka wszystkich i wszystkiego

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat