COVID-19: Dwa razy mniej zakażonych niż ozdrowieńców

ePiotrkowŁódzkie Piątek, 23 kwietnia 20214 2216
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia W całej Polsce jest 10 858 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 746 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 41 osób, 8 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1579 ozdrowieńców.
fot.: Maksim Goncharenok z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 13, a w powiecie piotrkowskim 21 kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 292 testy na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 4078.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

paweł ~paweł (Gość)24.04.2021 14:45

Ciekaw, jak bedzie jutro w kosciołach? Czy znów przekroczą limity osób? Kto zrobi z tym porządek. Najwiecej ludzi u Serca Jezusowego i na łódzkiej.

10


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)23.04.2021 11:16

Matrix
...Uniwersalna szczepionka na koronawirusy
Trudność polega na tym, że w uniwersalnym preparacie trzeba zawrzeć fragment wspólny dla różnych koronawirusów; również taki, który się nie zmienia w kolejnych jego wariantach. Takim fragmentem może być wspólny dla wielu tych patogenów epitop, determinant antygenowy, wywołujący silną odpowiedź immunologiczną...
Z doświadczenia wiem że jak coś jest dobre na wszystko, to w efekcie nie jest dobre na nic. To coś takiego jak maść na szczury.
Matrix?

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat