COVD-19: niespełna 300 nowych zakażeń w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Wtorek, 11 maja 202114 2387
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 098 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 296 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 32 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 268 ozdrowieńców.
fot.: ready made z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 7 kolejnych zakażeń, tyle samo w powiecie piotrkowskim. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 391 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 4914.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)11.05.2021 23:00

Oglądajcie, zanim zablokują:


31


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)11.05.2021 17:00

...Prof. Simon: przymusowe szczepienia dla seniorów
Zupełnie inne spojrzenie na sprawę zaprezentował prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
- Będę optował za tym, żeby ludzi po 65. roku życia przymusowo zaszczepić. Nie chcą, to niech umierają na własne żądanie. Trudno się mówi, ale tragedia nas znowu dotknie. Będziemy mieli jesień średniowiecza – powiedział na antenie TVN24...
A co z niezaszczepionymi seniorami, którzy dostaną tzw. ostrego wyrostka, ostrego zapalenia trzustki i innych zagrożonych śmiercią chorób. To co, oni niech umierają na "własne życzenie"? Są na świecie monstra, które nie powinny parać się zawodem lekarza medycyny, tylko odpowiednio segregować ludzi, tak jak to robiono kilkadziesiąt lat temu w niektórych odizolowanych miejscach.

53


P# ~P# (Gość)12.05.2021 07:27

Sprawa jest prosta nie zaszczepisz się pojedziesz na wakacje za granicą będziesz mieć problem z dostaniem się do samolotu itd.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat