Był tak pijany, że nie wiedział, gdzie się znajduje. Obywatelskie zatrzymanie w Radomsku

Strefa FMRadomsko Sobota, 22 czerwca 20194 9338
Pijanego 53-latka, który miał prawie dwa promile, zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Gorzkowice. Dyżurny radomszczańskiej policji otrzymał zgłoszenie o kierowcy scenica, który mógł być w stanie nietrzeźwości. Świadek jechał za renault od Częstochowy w kierunku Łodzi, a następnie skręcił na rondzie w kierunku Radomska, po czym zatrzymał pojazd.

Świadek wybiegł ze swojego pojazdu i przez otwartą szybę w scenicu wyjął kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę. Badanie stanu trzeźwości 53-letniego kierowcy wykazało, że miał 1,86 promila alkoholu w organizmie. Kierowca nawet nie wiedział, gdzie się znajduje. Jak twierdził, jechał z Tych do Częstochowy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, a to grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.06.2019 14:22

Jest bardziej zgodne niż niezgodne i pozwolenie na dalszą jazdę. Tak powinni się zachowywać wszyscy, którzy orientują się, że ktoś jedzie na bani. Ale z tobą człowieku pewnie jest akurat inaczej, bo straciłeś w ten sposób prawko

103


gość ~gość (Gość)22.06.2019 13:45

Czy zatrzymanie obywatelskie jest zgodne z prawem?

312


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat